
Tradicionalne igre u Novakovcu ponovno su ispunile očekivanja – mnogo smijeha i natjecateljskog duha obilježili su ovu veselu subotu
U organizaciji Nogometnog kluba Graničar, u Novakovcu su održane tradicionalne seoske igre, a mještani i posjetitelji uživali su u zabavnim disciplinama poput malog nogometa, potezanja užeta, gađanja praćkom i bacanja koluta.
Uz glasno bodrenje, fair-play natjecanje i odličnu energiju, ovo je događanje još jednom potvrdilo koliko je važno njegovanje starih običaja i zajedničkih okupljanja.
Posebno je atraktivno bilo potezanje užeta, koje je izazvalo najviše navijanja, ali i smijeha.
Organizator se pobrinuo i za dodatna iznenađenja za posjetitelje – od ukusne hrane i pića do sadržaja za najmlađe. Atmosfera je bila obiteljska i prijateljska, a sve je proteklo u najboljem redu.
Zahvaljujući trudu vrijednih članova NK Graničar, Novakovec je još jednom pokazao kako tradicija može živjeti u modernom vremenu – uz zabavu, sport i dobru volju.
Oni koji su jučer posjetili Novakovec, sigurno će ga pamtiti po pozitivnim emocijama, susretima s dragim ljudima i dobroj atmosferi – i svi se već raduju idućem izdanju.

















