sretno dalje

ŽNK MEĐIMURJE Odigrana je važna utakmica koja je odlučivala o trećem mjestu

Važna utakmica za obje ekipe, utakmica koja je odlučivala o trećem mjestu konačne prvenstvene tablice

ŽNK MEĐIMURJE ČAKOVEC – ŽNK HAJDUK 0:1 (0:0)

PRELOG – Gradski stadion. Gledatelja: 400. Sudac: Jasmin Horvat (Varaždin) Pomoćnici:Hantak i Premužaj. Delegat: Šoltić.Strijelac: 0:1 Prskalo (74).

ŽNK MEĐIMURJE ČAKOVEC: Vidrih, Fujio, Korimova, Damjanović, Mazuchova, Hamamoto, Čurin (59. Cirkvenčić), Dominić (79. Radi), Varga, Despot (33. Katalenić), Tkalčec. Trener: Ivan Dizdar.

ŽNK HAJDUK: Jonjić, Dulčić, Brnić, Vlastelica, Bakalar (59. Prskalo), Kukavica, Pedić, Čanjevac, Bagarić (79. Blažević), Grebenar (87. Herceg), Bukač. Trener: Damir Matulović.

Važna utakmica za obje ekipe, utakmica koja je odlučivala o trećem mjestu konačne prvenstvene tablice, gdje je na kraju odlučivalo veće iskustvo i bolja koncentracija gošći.

Svih 90 minuta bilo je zanimljivo iako se je igralo po velikoj vrućini, bilo je prilika s obje strane, domaće su pogodile i stativu … Domaće svoje prilike nisu iskoristile, gošće pak su jednu iskoristile tako da je o pobjedniku je odlučio pogodak AnjePrskalo u 74. minuti.

I četvrto mjesto osvojeno na kraju prvenstva veliki je uspjeh za Čakovčanke, koje nitko od sudionika Lige na početku prvenstva nije „uvrstio“ u favorite.

U klubu su već su počeli razgovori kako još bolje u novoj sezoni.

Povezani sadržaj
Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije