
Sama utakmica bila je atraktivna i uzbudljiva, no završila je bez pobjednika
U sklopu 50 obljetnice ČSK iz Čehovca odigrana je revijalna utakmica seniora ČSK i Dinamovih legendi predvođene Marićem, Karićem i drugih dok su posebno za ovu utakmicu igrali i dva međimurca Zlatko Pavlic i Velimir Švenda.
Sama utakmica bila je atraktivna i uzbudljiva, no završila je bez pobjednika, rezultatom 5:5. Nakon utakmice je velika veselica te zajedničko druženje uz domjenak i hladnim osvježenjem.
Uz utakmicu, jučer je obilježeno i pedeset godina djelovanja kluba.

ČSK je simbol zajedništva, upornosti i ljubavi prema nogometu, mjesto okupljanja generacija, temelj prijateljstva i brojnih uspomena utkanih u povijest našeg kraja.
Tom se prilikom posebno zahvalilo i odalo priznanje dvojici entuzijasta, zaljubljenika u nogomet, Florijanu Kramaru i Vladimiru Vuku koji su te davne 1975. godine pokrenuli inicijativu za osnivanje nogometnog kluba.
Njihov doprinos je neizbrisiv, a njihova imena zauvijek ostaju u povijesti kluba.