
ŽNK Međimurje Čakovec pobijedio ŽNK Osijek 2:1 u gostima u sklopu Magenta Prve lige. Pogotke za slavlje postigle Kršljin i Škrlec. Uskoro stiže Agram!
OSIJEK – Stadion Gradski vrt.
Gledatelja: 100.
Sudac: Dino Zrno (Otok).
Strijelci:
0:1 Kršljin (37)
1:1 Maričić (70)
1:2 Škrlec (81)
ŽNK OSIJEK:
Anastasiadis, Bednarova, Mišura (61. Cox), Klapan (76. Baslić), Đukić, Porter, Ivanova, Maričić, Barišić (46. Živković), Chuvyika, Garcia.
Trener: Robert Špehar.
ŽNK MEĐIMURJE ČAKOVEC:
Vidrih, Fujio, Damanović, Mazuchova (61. Katalenić), Hamamoto, Škrlec, Dominić (90. Kušić), Kršljin (77. Radi), Varga, Tkalčec, Cirkvenčić.
Trener: Ivan Dizdar.
Čakovčanke nastavljaju s uspjesima. Nakon Hajduka u Čakovcu, pobjeda i u Osijeku na gostovanju kod višestrukih državnih prvakinja. Igrale su Čakovčanke cijeli susret odlično, dobro kontrolirale igru i rezultat.
Već u prvih 45 minuta bile su dominantne, postigle su vodeći pogodak, šteta da nisu iskoristile još neku od prilika za bolji rezultat. Kad su u drugom dijelu domaće poravnale ishod, ponovo „buđenje“ i inicijativa koja je urodila plodom, Paula Škrlec je postigla drugi pogodak vrijedan tri boda, i zasluženo veselje važnom pobjedom.
Koja ohrabruje pred nedjelju kada u Čakovcu gostuju već sada državne prvakinje – nogometašice zagrebačkog Agrama.




