
Zrinski Čakovec ponosno briljirao na Turopoljskoj frci – Zoa srebrna, Marta brončana! Bravo za naše hrabre judaše
Judaši Judo kluba Zrinski Čakovec ostvarili su izvanredne rezultate na natjecanju „Turopoljska frka“ održanom u Velikoj Gorici 8. ožujka 2025. godine.
Na natjecanju je sudjelovalo više od 450 mladih sportaša iz 40 klubova, a naši judaši nisu izostali ni sa sjajnim uspjesima.
Zoa Šopar briljirala je i osvojila srebrnu medalju, ostvarivši tri pobjede i jedan poraz. Srebro je rezultat njene hrabrosti i izuzetne borbenosti, koja ju je dovela do samog vrha.

Marta Mikulić Ganzer također je ispod odličnih borbi izborila brončanu medalju, s jednim porazom i pobjedom.
U konkurenciji juniora, Leonardo Šopar hrabro je nastupio i, iako je ostvario dvije pobjede i dva poraza, pokazao izuzetnu volju i borbenost.

Nažalost, Tezej Janković Crnčec nije uspio proći dalje, jer je u osmini finala izgubio, no i njegova borbenost nije prošla nezapaženo.
Na natjecanju su ih pratili i vodili treneri Neven Žilavec, čije su smjernice i podrška bili ključni za ove odlične rezultate.
Čestitke svim natjecateljima na njihovim ostvarenjima i nastavljamo pratiti njihov put prema novim uspjesima!