EVO DETALJA

NOGOMETNA SUBOTA Jedinstvo/GM slavilo protiv Draškovca, visoka pobjeda Bratstva/SV protiv Zasadbrega 77

Nogometna subota u Međimurskim ligama donijela je dosta uzbuđenja te kvalitetan nogomet. U Međimurskoj Premier ligi Jedinstvo/GM je pogotkom Šinceka u 47. minuti pobijedilo Draškovec

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U 1. Međimurskoj ligi Pušćine je minimalnim reztultatom pogotkom Punčeca u 1. minuti savladalo Plave iz Peklenice. U 2. Međimurskoj ligi Mladost iz Dekanovca je bila bolja od Drave u Kuršancu pobjedivši je 1:0.

Strijelac pobjedničkog gola bio je Dominik Bajs u 30. minuti. U 3. Međimurskoj ligi skupina B Sloboda iz Mihovljana nastavlja pobjednički niz. Ovoga puta u Mihovljanu je pobjeđena ekipa Bratstva iz Preseke sa 4:0. Strijelci za domaćina bili su Ivković u 60. Kovač u 65. i 86. te autogol Ferlina u 83. minuti. Rezultati subotnjih utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Draškovec – Jedinstvo (GM) 0:1, Dinamo (P) – Sloga (Š) 3:0

Nedjelja:

Spartak – Međimurec, G.Žganec, I.Žganec, Čurila, Ž.Kovačić, Bratstvo (J) – Podturen u Svetom Martinu na Muri, Juras, Zavrtnik, Toplek ; Radek, Kraljevčan 38 – Centrometal, Klarić, Križarić, Filipić ; Darko Jambrović, BSK – Mladost Komet, Hrženjak, R.Kolarić, D.Novak ; G.Kovačić, Dubravčan – Venera PMP, Aldić, Paman, Felker ; Hajdinjak

Utakmice se igraju s početkom u 14 sati.

I MEĐIMURSKA LIGA

Pušćine – Plavi 1:0, Polet (P) – Strahoninec 2:1, Omladinac (NSR) – Mladost (SM) 5:1, Bratstvo (SV) – Zasadbreg 77* 4:0

Nedjelja:

Naprijed – Hodošan, Dežđek, Čižmešija, Meglić ; Mijo Horvat, Trnava – Croatia u Hodošanu, Graf, Šegović, V.Baksa ; Najman, Sokol – Sloga (Č), Škrobar, Sukanec, Ž.Novak ; Modlic

II MEĐIMURSKA LIGA

Drava (K) – Mladost (D) 0:1, Hajduk (B) – Budućnost (M) 3:0, ČSK – Vidovčan 1:0

Nedjelja:

Borac PMP – Sloboda (S), Velđi, Sakač, I.Novak ; Kovač, Mladost (I) – Trnovec, V.Žganec, M.Hrušoci, Pintarić ; Hozjak, Mali Mihaljevec – Mura, D.Horvat, Bašek, M.Trupković ; Brezovački, Pobjeda – Jadran, Dumančić, D.Trupković, Vrtarić ; Braniša

III MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Otok, Koprivec, V.Hrušoci, V.Novak ; Posedi, Borac (DH) – Budućnost (P), L.Horvat, Košak ; Fodor, Omladinac (DS) – Graničar (N), Fleten ; Križarić, Radnički – Otok, Rodrigue ; Podgorelec

Utakmice se igraju u NEDJELJU s početkom u 14 sati.

III MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Hajduk (Š) – Parag 6:0, Sloboda (M) – Bratstvo (P) 4:0, Torpedo – Dubrava 0:3, Donji Koncovčak – Napredak 5:1.