ATON KUP 2024.

GIMNASTIKA GK Nedelišće domaćin tradicionalnog “Aton Kupa 2024.” uz 240 natjecatelja iz cijele Hrvatske

Ovih je dana Gimnastički klub Nedelišće bio u dvorani NGC-a Aton u Nedelišću, odličan organizator tradicionalnog gimnastičkog natjecanja u Osnovom programu – „Aton kupa 2024''

Pred velikim brojem gledatelja nastupilo je 240 mladih gimnastičara i gimnastičarki iz 13 hrvatskih klubova – Splita, Solina, Rijeke, Osijeka, Zagreba, Dubrave, Bjelovara, Varaždina i Nedelišća.

Posebnost pak ovog natjecanja bila je činjenica da su mladi kluba domaćina nakon nastupa u drugim gradovima imali priliku ovaj puta nastupiti u svojoj dvorani, pred svojim roditeljima i domaćim gledateljima.

Spominjemo rezultate domaćih natjecatelja:

Ekipa: Vita Špoljarić-Korunić, Ana Marija Tkalec, Erika Ščerbić i Mila Maček u kategoriji VI. osvojila je 1. mjesto, a u pojedinačnoj konkurenciji postignuti su slijedeći rezultati: Vita Špoljarić-Korunić 1. mjesto, Ana Marija Tkalec 3. mjesto, Mila Maček 7. mjesto.

Prvo mjesto u kategoriji IV. također ide „na adresu“ domaćih natjecateljki: Nore Žnidarić, Nere Frančić, Sare Novak i Vite Srnec, a pojedinačno, Vita Srnec je osvojila 1. mjesto, Sara Novak 2. mjesto, Nera Frančić 6. mjesto, a Nora Žnidarić 11. mjesto.

U kategoriji VII. nastupila je Žana Jambrošić i osvojila je vrlo dobro 7. mjesto.

Svi sudionici natjecanja bili su zadovoljni organizacijom, posebna zahvala ide brojnim volonterima i roditeljima mladih natjecatelja te Tijani Korent kao glavnom koordinatoru natjecanja, a već su počele i pripreme oko organizacije ATON KUPA 2025.