MEĐIMURSKE LIGE

NOGOMETNA NEDJELJA Međimurec preokretom do pobjede, Pušćine slavile u Strahonincu, ČSK pobijedio Trnovec

Nogometna nedjelja donijela je 16 odigranih utakmica

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja donijela je 16 odigranih utakmica u kojima su u 8 slavili domaćini, dvije su završile bez pobjednika dok su u 6 pobijedili gosti.

U Međimurskoj Premier ligi Međimurec je nakon vodstva gostiju pogotkom Vurušića od 31. u nastavku zaigrao puno bolje u odnosno na prvi dio te je već u 47. minuti poravnao preko Pintarića, Mraz u 53. preokreće rezultat na 2:1, Struški u 68. povećava rezultat na 3:1 dok Mraz u 83. minuti pogotkom potvrđuje visoku pobjedu domaćih.

U 1. Međimurskoj ligi Pušćine su ostvarile pobjedu u Strahonincu rezultatom od 2:1. Nakon prvog dijela u kojem se mreže nisu tresle u nastavku utakmice Yuito u 51. donosi vodstvo gostima da bi Žunić u 57. minuti poravnao rezultat na 1:1. Ponovno Yuita u 60. minuti postiže pogodak vrijedan pobjede gostiju.

U 2. Međimurskoj ligi ČSK je minimalnim rezultatom pogotkom Pereire u 44. minuti ostvario pobjedu protiv Trnovca. U 3. ML skupina A Omladinac/DS je slavio u Podbrestu protiv Budućnosti 3:1. Domaćin je došao u vodstvo pogotkom Martineca u 22. da bi gosti u 25. poravnali preko Cirkvenčića iz kaznenog udarca. Talan u 46. i 60. minuti preokreće rezultat na konačnih 1:3.

U 3. ML skupina B Omladinac je u Mačkovcu pobijedio Dubravu iz Sivice. Gosti su prvi dio pogocima Halabareca od 12. i 43. minute poveli 0:2 da bi u nastavku domaćin preko Brkića u 55. smanjio, Makar u 67. poravnava dok Krištofić u 75. minuti potpuno preokreće rezultat na 3:2 s kojim i završava utakmica.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Dubravčan – Draškovec 2:4, Sloga (Š) – Bratstvo (J) 3:0, Međimurec – Jedinstvo (GM) 4:1, Venera PMP – BSK 1:1, Mladost Komet – Kraljevčan 38 1:1, Centrometal – Dinamo (P) 2:0, Podturen – Spartak 3:1,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Zasadbreg 77 – Sokol 3:1, Mladost (SM) – Trnava 1:1, Croatia – Polet (P) 1:4, Strahoninec – Pušćine 1:2,
Bratstvo (SV) – Naprijed 3:1, Sloga (Č) – Omladinac (NSR) 1:1, Plavi – Hodošan 1:0,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Budućnost (M) – Drava (K) 1:0, Mladost (D) – Pobjeda 3:2, Jadran – Mali Mihaljevec 5:1, Trnovec –ČSK 0:1, Vidovčan – Sloboda (S) 2:2, Hajduk (B) – Borac PMP 0:4, Mura – Mladost (I) 8:1,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Galeb – Jedinstvo (NSnD) 1:2, Budućnost (P) – Omladinac (DS) 1:3, Otok – Borac (DH) 5:1, Graničar (N) – Radnički 7:1,

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Omladinac (M) – Dubrava 3:2, Napredak – Hajduk (Š) 0:8, Donji Koncovčak – Šenkovec 3:2, Torpedo – Bratstvo (P) 2:4, Sloboda (M) – Parag 10:0,