REZULTATI

NOGOMETNI IZVJEŠTAJI Rudar zasluženo slavio protiv Koprivnice, a Graničar i Međimurje završili s neočekivanim ishodom

RUDAR – KOPRIVNICA 1:0 (1:0)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja: 300 Sudac: Patrik Urban (Varaždin). Pomoćnici: Stolnik i Tekić. Delegat:Lučić. Strijelac: 1:0 K. Nedeljko (44).

RUDAR: Kodba, Zeljko, Sambolec, Ratajec, Vinko (88. Antolović), K. Nedeljko (55. Janušić), P. Nedeljko, Ivančić (76. Rihtarec), Malenović, Vaš, Roginić. Trener: Damir Lepen Jurak.

KOPRIVNICA: De. Redžić, Ganžulić, Šumak,Kudumija, Štefanec (59. Jambrušić), Lazar,Kožarić, Haračić, Mikor,Di. Redžić (63. Delić), Žuškin (72. Knežević). Trener: Sergej Miliojević.

Igrač utakmice: Kevin Nedeljko.

Zaslužena pobjeda domaćih koja ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Izražena „preniskim“ omjerom, domaći su imali još prilika, a i cijeli susret više inicijative i volje da uspiju. I uspjeli su, pobjedonosni pogodak ide „na adresu“ Kevina Nedeljka. Gosti su pokušali do boljeg rezultata, na pokušajima je ostalo.

NEDELIŠĆE – DINAMO 2:1 (1:1)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja, 300. Sudac: David Rakitničan (Slatina). Pomoćnici: Gašparić i Selenić. Delegat: Hruškar. Strijelci: 1:0 Prelec (25), 1:1 Novak (32), 2:1 Rodrigo (73).

NEDELIŠĆE: Kanižaj, Rodrigo, Pekčec, J. Vibovec, Lončar, Treska, Turk, Prelec (58. Mavriček), Lopez (46. Wesley), Jelovečki (90. Vugrinec ), F. Vibovec. Trener: Ivan Habuš.

DINAMO:Prekupec, Stojko (71. Kovač), Novak(83. Marodi) Sabol, Hlišć, Malenović, Petak, Volar, Jakšić (54. Mezga), Bacinger, Martinjaš. Trener: Dalibor Goropić.
Igrač utakmice: Silva Lima Rodrigo.

Lokalni derbi „dobili su“ domaći koji će u buduće jedno vrijeme svoje utakmice igrati Čakovcu. Već u 1. minuti Rodrigo nije iskoristio dobru priliku, isti je igrač u 19.minuti s 18 metara pucao malo kraja gola, a u 25. minuti na idealno dodavanje Turka Prelec je postigao efektan pogodak za vodstvo domaćih. U 1. minuti Lopez je slabo završio dobru akciju, a u 32.minuti Novak se je najbolje snašao u gužvi u domaćem petercu i sigurno poentirao.

U 38. minuti Treska nije realizirao također jednu izglednu priliku za vodstvo domaćih, a početkom drugog poluvremena u 49.minuti to isto nije učinio Novak da goste dovede u vodstvo.

Do 73.minute izjednačeno, a onda je dobro izvedenu akciju domaćih sigurnim i preciznim udarcem zaključio Rodrigo za zasluženo vodstvo domaćih. Taj se rezultat do kraja susreta nije mijenjao, time da bilježimo još 85.minutu kada je Prekupec dobrom intervencijom „spriječio“Turka postići treći pogodak za domaće.

GRANIČAR (Đ) – MEĐIMURJE 2:1 (0:0)

ĐURĐEVAC – Gradski stadion s umjetnom travom. Gledatelja: 300. Sudac:Nino Vugrinec (Sveti Đurđ).

Oomoćnici :Marijo i Matija Lješčak. Delegat: Volenik-Vidović. Strijelci: 0:1 Pejanović (76), 1:1 Snozyk (88-11 m,), 2:1 Snozyk (90).

GRANIČAR (Đ):Kirin, Vorebei, Vindić (69.Brusač), Dos Anjos, Bošnjak (46. Dos Santos), Snozyk,Fusić, Coha, Bylen, Miklić (69. Čičak), Nikolić. Trener: Mario Vodanović.

MEĐIMURJE: Hozjana, Pejanović, Iordanidis (46.Matheus), Milan (46. Šemper), Krznar, Vinski, Senčar, Štajerec, Bešlić, Budo, Neves. Trener: Dragutin Vabec.

Igrač utakmice: Anatoliu Snozyk.

Novi poraz Čakovčana koji to nije smio i trebao i smio biti, a koje uzgred podsjećamo da utakmica traje 90 minuta.

Nakon što je prvih 45 minuta završilo bez pogodaka i udaraca prema vratima s obje strane u drugom se je dijelu sve zanimljivo dogodilo od 76.-90. minute. U 76. minuti Pejanović je postigao vodeći pogodak za Čakovčane pa se očekivalo da će do kraja zadržati tu prednost.

Nije se to dogodilo, u svega dvije posljednje minute domaći su postigli dva pogotka i pomalo neočekivano slavili. Prvi iz kaznenog udarca, a drugi nakon prekida i udarca iz kuta. U subotu novo i teško iskušenje na utakmici Varteksom u Čakovcu.

BILOGORA 91 – GRANIČAR (K) 3:0 (2:0)

GRUBIŠNO POLJE– Igralište Bilogore 91 – Gledatelja:300. Sudac: Marko Dergez (Đurđevac). Pomoćnici:Mađerić i Gjurašin. Delegat: Stošić. Strijelci: 1:0 Kunštek (22), 2:0 Moreno (28), 3:0 Falcao (87).

BILOGORA 91: Gavranović, Vicić (71. Plavšić), Hrahovski (66. Stanić), Horvat, Škojo (71. Falcao), Ostrman, Moreno (46. Matić), Pleić, Kunštek (87. Ahac), Hajdarović. Pačko. Trener: Bruno Ivanković.

GRANIČAR (K): Kečak, Posavec, Mihoković (63. Gal), Horvatić (63. Arambašić), Golenja, Čmrlec (53. Mikulan), Dežđek, Jadanić, Šritar, Hosono, Vlah. Trener: Mario Piškor.

Igrač utakmice: Bruno Kunštek.

Domaći su pitanje pobjednika riješili u prvom dijelu susreta za svega 6 minuta. U drugom su dijeli i dalje imali više inicijative i dvije minute pred kraj susreta trećim pogotkom zasluženo na kraju slavili.

Gosti pak su ovaj puta nakon nekoliko dobrih susreta i pobjeda igrali slabije od očekivanja.