nogomet

NOGOMETNA NEDJELJA BSK slavio protiv Draškovca, Pušćine ‘tricom’ kroz Svetu Mariju

BSK slavio protiv Draškovca, Pušćine 'tricom' kroz Svetu Mariju, Jadran nanio prvi poraz ČSK-a, Budućnost/P slavila u Oporovcu

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja odigrana po lijepom vremenu donijela je puno odličnih i neizvjesnih utakmica. U Međimurskoj Premier ligi BSK je na svom igralištu pobijedio Draškovec rezultatom od 2:1. Baksa dovodi BSK u vodstvo u 54. minuti da bio rezultat poravnao Vinko u 66. minuti. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Novak u 73. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi Pušćine su s glatkih 3:0 savladale Mladost u Svetoj Mariji. Punčec u 48. i 86. iz kaznenog udarca te Pintarić u drugoj minuti sudačke nadoknade bili su strijelci za goste. U 2. Međimurskoj ligi Jadran je pogocima Modesa u 31. te Topleka u 36. pobijedio ČSK za kojeg je pogodak u 84. minuti postigao Alves. Posebno treba naglasiti da su gosti prvih 15 minuta propustili nekoliko prilika koje je bilo teže promašiti nego pogoditi da bi im kazna stigla kada je domaćin postigao dva pogotka i samim time riješio utakmicu.

U 3. ML skupina A Omladinac je u Držimurec/Strelcu pobijedio Borac iz Donjeg Hrašćana pogocima Jančeca u 4. te Talana u 69. i 90. minuti. Budućnost je slavila na teškom gostovanju u Oporovcu u utakmici s Galebom. Balaszin dovodi domaćina u vodstvo u 7. da bi gosti preokrenuli pogotkom Halića u u 27. te Strnada u 31. minuti. Piškor u 57. povisuje na 1:4 da bi Bartolić u 59. smanjio rezultat na konačnih 2:4.

Rezultati:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

BSK – Draškovec 2:1, Dubravčan – Kraljevčan 38* 2:1, Sloga (Š) – Jedinstvo (GM) 3:0, Venera PMP – Dinamo (P) 2:1, Mladost Komet – Bratstvo (J) 4:2, Centrometal – Spartak 2:2, Podturen – Međimurec 3:3,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Sokol – Naprijed 3:3, Zasadbreg 77 – Trnava 1:2, Mladost (SM) – Pušćine 0:3, Croatia – Hodošan 0:2, Strahoninec – Plavi 3:2, Bratstvo (SV) – Omladinac (NSR) 1:0, Sloga (Č) – Polet (P) 2:4,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 3:0, Mladost (D) – Mladost (I) 6:1, Jadran – ČSK 2:1, Trnovec – Vidovčan 0:1
Drava (K) – Borac PMP 5:3, Hajduk (B) – Pobjeda 0:3, Mura – Sloboda (S) 5:0,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Galeb – Budućnost (P) 2:4, Radnički – Otok 0:3, Omladinac (DS) – Borac (DH) 3:0, Graničar (N) – Jedinstvo (NSnD) 4:2,

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Omladinac (M) – Parag 6:1, Šenkovec – Hajduk (Š) 0:2, Napredak – Dubrava 0:6, Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 2:1, Torpedo – Sloboda (M) 1:5.