SUPERSPORT PRVA HRVATSKA LIGA Međimurke u Čakovcu izgubile od Osijeka

Osječanke su pobijedile, nisu međutim opravdale ulogu favorita, domaće su bile ravnopravan protivnik

ŽNK MEĐIMURJE/ČAKOVEC – ŽNK OSIJEK 0:2 (0:1)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja:150. Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb) Pomoćnice: Čabraja i Balint Delegat: Posavec. Strijelci:0:1 Joščak (17), 0:2 Lojina (87-11 m).

ŽNK MEĐIMURJE/ČAKOVEC: Foštnarić, Fujiuo, Korimova, Damjanović (35. Tkalčec),Vujević, Čurin, Mazuchova, Škrlec, Hamamoto, Varga, Jimenez. Trener: Ivan Dizdar.

ŽNK OSIJEK: Anastasaiadis, Bulut, Joščak, Balić (46. Andrić), Lojina, Živković, Kirilenko (9. Bednarova),Petković (83. Zirdum), Cox, Lubina (89. Pemar), Garcia. Trener: Igor Kovačević.

Osječanke su pobijedile, nisu međutim opravdale ulogu favorita, domaće su bile ravnopravan protivnik. Već u prvom poluvremenu imale su dva puta izgledne prilike postići pogodak, gošće su pak preko Joščak od 17. minute imale vodstvo.

U drugom dijelu izjednačeno, domaće ponovo nisu nekoliko dobrih akcija završile boljim ishodom pa su gošće tri minute pred kraj iz opravdano suđenog kaznenog udarca postigle drugi pogodak za očekivanu pobjedu, s time da je početak akcije koja je završila kaznenim udarcem i pogotkom vrlo upitan, zbog zaleđa.