NAŠI RUKOMETAŠI Odlična i važna pobjeda Čakovčana u Karlovcu

KARLOVAC – ČAKOVEC 31:35 (13:16)

KARLOVAC – ŠSD Mladost. Gledatelja: 200. Suci: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (oba Osijek).

KARLOVAC: Radočaj, Horvat, Grčić (3), Janjanin, Crnković (1), Bosiljevac (1), Do. Smojver (2), Rukavina (9), Šalković (6), Bačić, Hrvojević (1), Mrljak (1), Fistonić (3), Kovačić, D. Smojver (4), Loparac. Trener: Tatjana Rašić.

ČAKOVEC: V. Horvat, L. Baković (6), Hozjan (1), Friščić, Zadravec (2), Tkalčec, Čuk, Marciuš, Vuković, Varošanec, Lukac, Tompić (5), Levak (7), T. Baković (11), Goričanec (3), Malović. Trener: Josip Borković.

Odlična predstava i važna pobjeda Čakovčana u Karlovcu, ponovo vrlo dobra igra svih 60 minuta. Igralo se je borbeno i efikasno, gotovo bez greške u napadu, dobro u obrani, posebno kada je to najviše trebalo, kada su im domaći pokušali ugroziti sigurno vodstvo.

Nije bilo slabog mjesta u momčadi, svi koji su igrali zaslužuju velike čestitke, trener Borković zaslužan za dobru taktiku i pripremu ekipe tijekom tjedna i na utakmici.

Već nakon 30 minuta dobrom igrom najavili isto takvu u drugih 30 minuta, taj su dio susreta završili vodstvom 16:13. Početkom drugog poluvremena zaigrali su još bolje i 15 minuta pred kraja susreta imali uvjerljivih +6 (27:21).

Dobrom taktikom sigurno vodstvo ispuštali do kraja susreta, završili su susret s četiri razlike i veseli se vratili kući.

Slijedi subota i novo gostovanje, ovaj puta u Kutini kod Moslavine.