RUKOMET

DRUGA LIGA Rukometašice Zrinskog II uvjerljive protiv Osijeka II: Važna pobjeda u gostima

OSIJEK II – ZRINSKI II 28:33 (14:23)

OSIJEK – SD Zrinjevac. Gledatelja: 60. Sutkinje: Anja Nemet i Jovana Vukić (obje Beli Manastir).

OSIJEK II: Sejkora, Vrajić (8),Đelatović (1), Prčić (4),Kolar (1), Duhović (5), Mikinčić (1), Kirsch, Ević, Božić, Matić, (6),Kragujević (2). Trener: Aleksandra Bečka.

ZRINSKI ii:Goričanec, Blagus (2), V. Novak (2), N. Marciuš, T. Marciuš (2), G. Novak (5), Rubin, Lončarić, Ciglar, Varga (11), Požgaja, Vidović (6), Čavlek (5), Tomašek. Trener: Dubravko Hozjak.

Mlade Čakovčanke iz Osijeka su se vratile kući s dva važna boda i zasluženom pobjedom.

Cijeli su susret odigrale odgovorno, dobrom taktikom kontroliran je rezultat svih 60 minuta.

Već nakon prvih 30 minuta najavljena je pobjeda, vodile su Čakovčanke s +9 (23:14). U drugom su dijelu i dalje bile superiorne, devet minuta pred kraj vodile su deset razlike (33:23), što je već tada bila najava konačne pobjede.

Krajem susreta malo opuštanja što su domaće iskoristile i na kraju njihov poraz od „samo -5“.
Iduće kolo novo iskušenje, novo gostovanje, ovaj puta u Vinkovcima.