međimurske lige

NOGOMETNA NEDJELJA Strahoninec teško porazio Naprijed, nova pobjeda ČSK-a, prvi poraz Omladinca/DS

Donosimo rezultate svih utakmica

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Ove nogometne nedjelje odigrano je 19 utakmica u kojima su u 8 pobijedili domaćini, 3 su odigrane bez pobjednika dok su u 8 slavili gosti.

U Međimurskoj Premijer ligi vodeći Međimurec je pogocima Vručine u 43. I 53. minuti pobijedio Slogu iz Štrigove 2:0. Centrometal je pogocima Kosa u 20. te Kršlaka u 54. te 85. minuti pobijedio Jedinstvo u Gornjem Mihaljevcu. Spartak je bio bolji od Mladosti Kometa pobijedivši 1:0 golom Srećka Šegovića u 63. minuti. Venera je sretno i spretno autogolom Filipovića savladala Bratstvo iz Jurovca. Kraljevčan 38* i BSK odigrali su utakmicu bez pobjednika 1:1. Poveli su gosti golom Šmita u 24. da bi rezultat poravnao Mihoci u 36. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi Strahoninec je teško porazio Naprijed u Cirkovljanu 6:0. Lađević u 9. i 54. Ladić u 15. i 68 te Fabricio u 44. i 63. minuti bili su strijelci za goste. Trnava i Bratstvo/SV podijelili su bodove odigravši 1:1. Domaćin je poveo u 41. minuti preko Da coste dok je rezultat poravnao Frančić u 77. minuti.

U 2. Međimurskoj ligi ČSK je pogocima Begovića u 73. te Alvesa u 86. savladala Mladost iz Dekanovca 2:0. U 3. ML skupina A Jedinstvo je nanijelo prvi poraz Omladincu/DS pogotkom Krizmana u 63. minuti za konačnih 1:0.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Međimurec – Sloga (Š) 2:0, Jedinstvo (GM) – Centrometal 0:3, Spartak – Mladost Komet 1:0, Bratstvo (J) – Venera PMP 0:1, Kraljevčan 38 – BSK 1:1, Draškovec – Podturen 2:1, Dinamo (P) – Dubravčan 3:1,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Naprijed – Strahoninec 0:6, Trnava – Bratstvo (SV) 1:1, Plavi – Croatia 5:2, Hodošan – Mladost (SM) 2:0, Pušćine – Sloga (Č) 3:2, Polet (P) – Zasadbreg 77 2:2, Omladinac (NSR) – Sokol 0:1,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Borac PMP – Trnovec 3:1, Vidovčan – Mura 0:1, ČSK – Mladost (D) 2:0, Mladost (I) – Budućnost (M) 3:2, Mali Mihaljevec – Hajduk (B) 0:3, Pobjeda – Drava (K) 0:3, Sloboda (S) – Jadran 2:4

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Omladinac (DS) 1:0, Borac (DH) – Radnički 0:0, Otok– Galeb 4:1, Budućnost (P) – Graničar (N) 1:3,

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Parag – Donji Koncovčak 4:7, Dubrava – Šenkovec 4:1, Hajduk (Š) – Torpedo 1:1, Sloboda (M) – Omladinac (M) 2:1, Bratstvo (P) – Napredak 0:0