bravo!

MRK ČAKOVEC Čakovčani pobijedili Dubravu na domaćem terenu!

U drugom poluvremenu pametnom igrom i taktikom vodili su Čakovčani ponovo s pet, šest razlike, nisu dali gostima da im vodstvo i konačnu pobjedu ni u jednom trenutku ugroze

ČAKOVEC – DUBRAVA 34:30 (18:14)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 1200. Suci: Davor i Zoran Lončar (Delegat: Vladimir Sokol (svi Varaždin).

ČAKOVEC: V. Horvat (15+2), Marciuš (1+0), Đurčević, L. Baković 2, Friščić 3, Zadravec 5, Tkalčec, Kranjec, Varošanec, Lukac, Čuk 3, Timpić 5, Levak 7, T. Baković 8(5), Goričanec, Malović 1. Trener: Josip Borković.

DUBRAVA:Sladoljev (10+0) 1,Matovina, Knezović 4, Prtenjača, Farkaš, Bujan, Markoci 4, Pitt, Barbić 8(6), Malbašić 2, Pregelj, Tomšić 4, Obradović 5, Bjeliš, Tkalec 2, Jerkan. Trener: Vlado Šola.

Sedmerci: Čakovec: 5/5, Dubrava;6/8. Iskljulenja:; Čakovec 8 minuta (Zadravec, Lukac, Čuk, Levak), Dubrava 10 minuta (Barbić, Tomšić, Tkalec, Obradović 2+2). Igrač utakmice: Vito Horvat.

Utakmica i poraz s Goricom brzo je zaboravljen, s Dubravom su Čakovčani ponovo pred velikim brojem gledatelja, ponovo u nekompletnom sastavu bez nekoliko iz prve „sedmorke“ (Sklepić, Hozjan, MartineZ, E. Horvat, VukoviĆć, Novak …) igrali vrlo dobro i već nakon 30 minuta najavili konačni uspjeh.

Već u 3. minuti vodili su 4:0, u 23. minuti +7 (17:10), a prvi su dio susreta završili vodstvom 18:14, time da je propušteno nekoliko „zicera“ da to vodstvo bude uvjerljivije.

U drugom poluvremenu pametnom igrom i taktikom vodili su Čakovčani ponovo s pet, šest razlike, nisu dali gostima da im vodstvo i konačnu pobjedu ni u jednom trenutku ugroze. Vito Horvat na golu s 17 obrana bio je najbolji igrač susreta, ostali iz momčadi vrlo su mu dobro asistirali, a svi su se na kraju s brojnim gledateljima opravdano veselili novim, važnim bodovima i pobjedi što je dobar znak i najava pred subotnji nastup u Karlovcu.