donosimo rezultate

NOGOMETNA NEDJELJA Visoka pobjeda Kraljevčana, Trnava slavila u Vratišincu, Sloboda/S u Dekanovcu

Nogometna nedjelja na međimurskim travnjacima

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja donijela je puno odličnih susreta dok je u Međimurskoj Premier ligi Kraljevčan 38* visoko savladao Draškovec. Za domaćina pogotke su postigli Novak (14.,57.), Validžić (20.), Koprek (86.) dok je za domaćina strijelac bio Diego Armando u 39. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi Trnava je pobijedila Sokol u Vratišincu 2:1. Za goste dvostruki strijelac bio je Bistrović (8.,65,) dok je za domaćina pogodak postigao Horvat u 38. minuti.

U 2. Međimurskoj ligi Sloboda/S je pogocima Ilije Gale bila bolja od Mladosti u Dekanovcu 2:0.

U 3. ML skupina A Omladinac/DS je pogocima Krznara u 36., Marčeca u 38. te Škvorca u 59. minuti pobijedio Radnički u Gardinovcu. U skupini B Dubrava je u Sivici pogocima Vidačeka u 12., Bobičanca u 16. te Halabareca u 61. minuti savladala Hajduk iz Štrukovca.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Kraljevčan 38 – Draškovec 4:1, BSK – Dinamo (P) 1:1, Dubravčan – Bratstvo (J) 0:0, Sloga (Š) – Podturen 0:0,
Venera PMP – Spartak 1:2, Mladost Komet – Jedinstvo (GM) 0:4, Centrometal – Međimurec 0:2,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Sokol – Trnava 1:2, Zasadbreg 77 – Pušćine 1:1, Mladost (SM) – Plavi 2:1, Croatia – Strahoninec 0:2,
Omladinac (NSR) – Naprijed 0:3, Bratstvo (SV) – Polet (P) 0:2, Sloga (Č) – Hodošan 4:0,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Pobjeda – Borac PMP 1:2, Budućnost (M) – ČSK 1:4, Mladost (D) – Sloboda (S) 0:2, Jadran – Vidovčan 2:0
Drava (K) – Mali Mihaljevec 5:0, Hajduk (B) – Mladost (I) 4:1, Mura – Trnovec 2:0,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Budućnost (P) – Jedinstvo (NSnD) 2:2, Galeb – Borac (DH) 1:0, Radnički – Omladinac (DS) 0:3,
Graničar (N) – Otok 2:5,

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Dubrava – Hajduk (Š) 3:0, Omladinac (M) – Torpedo 1:0, Šenkovec – Bratstvo (P) 3:3, Napredak – Parag 1:0, Donji Koncovčak – Sloboda (M) 2:5,