nogomet

MEĐIMURSKI KUP BSK izbacio Rudar, Polet bolji od Sloge, Graničar slavio u Pušćinama

Iznenađenje u Belici - evo i svih rezultata

U osmini finala Međimurskog Kup-a BSK je u Belica pobijedio Rudar iz Murskog Središća rezultatom od 3:2. Nedeljko dovodi goste u vodstvo u 9. minuti da bi domaćin pogocima Bakse u 15. i 25. minuti preokrenuo rezultat na 2:1 dok Šarić u 23. povisuje rezultat na 3:1. Ratajec u 38. minuti smanjuje rezultat na 3:2 s kojim i završava utakmica.

Polet/SMNM je visoko od 5:1 savladao Slogu iz Čakovca. Patafta u 21. i 29., Jurinić u 54. i 61. te Šarić u 64. minuti bili su strijelci za domaćina dok je za goste pogodak postigao Vuk u 25. minuti. Međimurec je visoko sa 6:2 pobijedio Vidovčan. Pintarić u 9., Mraz u 23. i 26., Rodek u 28., Vručina u 73. i Struški u 87. upisali su se u listu strijelaca kod domaćina dok su za goste strijelci bili Kuzmić u 83. te Matotek u 90. minuti.

Graničar iz Kotoribe je visoko s 4:1 slavio u Pušćinama protiv istoimenog protivnika. Kiyotaka u 6. i 65., Vlah u 25. i Golenja u 68. minuti postigli su pogotke za Graničar dok je za domaćina strijelac bio Punčec u 31. minuti. Sloga je u Štrigovi bila bolja od Draškovca pobijedivši ga 3:1. Šoštarić u 2., Lukovnjak u 21. te Horvat u 90. strijelci su za domaćina dok je za goste strijelac bio Diego Armando u 69. minuti.

Podturen i Polet/P odigrali su utakmicu bez pobjednika 1:1. Za domaćina pogodak je postigao Šegović u 14. dok su gosti poravnali pogotkom Horvata u 85. minuti. Kod izvođenja udaraca s 11 metara gosti su pobijedili rezultatom 8:7.

Rezultati: Polet (SMnM) – Sloga (Č) 5:1, BSK – Rudar 3:2, Sloga (Š) – Draškovec 3:1, Podturen – Polet (P) 7:8 (1:1), Međimurec – Vidovčan 6:2, Pušćine – Graničar (K) 1:2, Trnovec – Dinamo (D) 0:7,Bratstvo (J) – Plavi (P) (igra se 2.10).