nogomet

MEĐIMURSKI KUP Dinamo Domašinec zabio Trnovcu 7 golova

Tri pogodaka postigao je Dean Volar

Današnja utakmica u Trnovcu, Trnovec – Dinamo Domašinec, prva je od osam utakmica osmine finala Kupa Međimurskog nogometnog saveza.

Dinamo Domašinec opravdao je ulogu favorita i „zabilježio“ očekivanu pobjedu. Nakon prvih 45 minuta imali su vodstvo 2:0, u drugom su poluvremenu postigli još pet pogodaka za konačnih 7:0. Tri pogodaka postigao je Dean Volar, a po jedan Krznar, Mezga, Bacinger i Marodi.

Ostale utakmice: Pušćine – Graničar (Kotoriba), Međimurec – Vidovčan, Podturen – Polet (Pribislavec), Sloga (Štrigova) – Draškovec, BSK – Rudar i Polet (Sveti Martin na Muri) – Sloga (Čakovec) igraju se sutra (srijeda) s početkom u 16,30 sati, a utakmica Bratstvo (Jurovec) – Plavi (Peklenica) na rasporedu je u srijedu 2. listopada.