utakmice na kiši

NOGOMETNA NEDJELJA Dubravčan slavio u Maloj Subotici, Sloga u Peklenici, Mura u Turčišću, Otok i Budućnost bez pobjednika, Parag savladao Šenkovec

Kišovita nogometna nedjelja odigrana na teškom i blatnjavom terenu donijela je dobar nogomet te dosta iznenađenja

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi Dubravčan je pobijedio Spartak u Maloj Subotici rezultatom od 3:1. Popmer u 12. minuti dovodi goste u vodstvo da bi domaćin u nastavku propustio nekoliko odličnih prilika koje ne realizira što gosti koriste te u 71. minuti golom Andrlona povećavaju rezultat na 0:2 dok Kvezić u 82. povećava rezultat na 0:3.

Domaćin u sudačkoj nadoknadi pogotkom Matsumota tek ublažava poraz domaćih. U 1. Međimurskoj ligi Sloga je u Peklenici pobijedila Plave sa 2:0 pogocima Jelića u 29. te Markovića u 34. minuti. U 2. Međimurskoj ligi Mura je slavila u Turčišću protiv domaćeg Borca PMP 3:0. Sva tri pogotka postigao je Šoltić u 8. 41. i 71. minuti. U 3. ML skupina A Borac/DH je pomalo neočekivano ali potpuno zasluženo pobjedio Graničar iz Novakovca pogocima Pozdereca u 35. te 54. i Nikolića u 77. minuti.

U Otoku je odigran susjedni derbi Otoka i Budućnosti iz Podbresta koji je završio 2:2. Poveli su domaćini u 8. preko Igreca dok Tkalec u 19. minuti povećava rezultat na 2:0. U nastavku gosti u 65. minuti golom Martineca smanjuju dok u sudačkoj nadoknadi Sraka postže pogodak za konačnih 2:2. U skupini B Parag je pogocima Gorana Oršoša u 9. i 22. te Baloga u 34. minuti pobijedio Šenkovec za kojeg su pogotke postigli Oršoš u 56. i Drk u 79. minuti.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Međimurec – Mladost Komet 2:0, Jedinstvo (GM) – Venera PMP 2:0, Spartak – Dubravčan 1:3, Bratstvo (J) – BSK 0:2, Draškovec – Sloga (Š) 0:1, Podturen – Centrometal 0:1, Dinamo (P) – Kraljevčan 38* 2:1,

I MEĐIMURSKA LIGA

Naprijed – Croatia 2:1, Strahoninec – Mladost (SM) 0:0, Trnava – Omladinac (NSR) 2:4, Plavi – Sloga (Č) 0:2,
Hodošan – Zasadbreg 77* 3:1, Pušćine – Bratstvo (SV) 4:3, Polet (P) – Sokol 1:0,

II MEĐIMURSKA LIGA

Borac PMP – Mura 0:3, Trnovec – Jadran 3:2, Vidovčan – Mladost (D) 4:5, ČSK – Hajduk (B) 7:0, Mladost (I) – Drava (K) 1:3, Mali Mihaljevec – Pobjeda 1:2, Sloboda (S) – Budućnost (M) 4:1

III MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Radnički 5:2, Omladinac (DS) – Galeb 5:1, Borac (DH) – Graničar (N) 3:0, Otok – Budućnost (P) 2:2,

III MEĐIMURSKA LIGA – B

Parag – Šenkovec 3:2

Hajduk (Š) – Omladinac (M) 1:0, Torpedo – Donji Koncovčak 5:3, Sloboda (M) – Napredak 1:0, Bratstvo (P) – Dubrava 1:2,