NOGOMETNI IZVJEŠTAJI

TREĆA LIGA SJEVER Koprivnica nadigrala Međimurje, Rudar i Polet remizirali, Graničar slavio u Ludbregu

Pogledajte nogometne izvještaje treće lige sjever

MEĐIMURJE – KOPRIVNICA 1:3 (1:3)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Armin Gadžo (Bjelovar) 6. Pomoćnici :Jozić i Tekić. Delegat: Petek. Strijelci:0:1 Mikor (17), 0:2 Kožarić (25), 1:2 Iordanidis (36), 1:3 Kožarić (45).

MEĐIMURJE: Hozjan, Mrazović, Šemper, Iordanidis (54. Bešlić), Drk, Matheus (68. Mikić), Krznar (68. Neves), Vinski, Senčar, Štajerec, Budo (68. Pejanović). Trener: Dragutin Vabec.

KOPRIVNICA: De. Redžić, Pessoa, Ganžulić, Šumak, Kudumija, Štefanec (70. D. Redžić), Lazar, Krstanović 854. Delić), Kožarić (88. Anušić), Harači, Mikor. Trener: Sergej Milivojević.

Igrač utakmice: Fran Kožarić.

Kratko je trajala euforija nakon utakmice u Pitomači, zbilja je drugačija, to se je najbolje pokazalo ana utakmici s Koprivnicom čija je ekipa boljom borbenom i efikasnijom igrom posebno u prvom poluvremenu zasluženo pobijedila.

Rezultat prvog poluvremena ostao je i konačni rezultat, domaći su nešto pokušavali, na pokušajima je ostalo. Očito je da i dalje ostaje mnogo toga za riješiti ako se želi bolje igrati. Ovakva igra kakva je bila s Koprivnicom, ali i na nekim susretima prije toga, ne prolazi.

RUDAR – POLET 1:1 (1:1)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja: 600. Sudac: Nikola Kristić (Čeralije). Pomoćnici; Mađerić i Gašparić. Delegat: Geler. Strijelci: 0:1 Barat (6), 1:1 P. Nedeljko (43).

RUDAR: Kodba, Antolović, Zeljko, Sambolec, Jurak, Ratajec, Janušić (60. Ivnčić), P. Nedeljko (74. Vinko), Radiković, Vaš, Roginić. Trener: Damir Lepen-Jurak.

POLET: Jambres, Mesarić, Štefanec, Novak (46. Jurinić), Mezga (83. Vuković), Barat, Patafta, Šarić (90. Obadić), Gal (46. Benko), Perčić, Fotak. Trener: Zoran Šardi.

Igrač utakmice: Patrik Nedeljko.

Lokalni debi u kojem je konači rezultat postignut već u prvih 45 minuta, završen je bez pobjednika, iako se je taj rezultat tijekom susreta mogao mijenjati.

Gosti su rano nakon što su domaći početkom susreta propustili realizirati šansu za vodstvo, preko Barata postigli vodeći pogodak, rezultat je poravnao Patrik Nedeljko krajem poluvremena, a mogli su domaći prema šansama poluvrijeme završiti vodstvom.

U drugom poluvremenu bilo je prilika za promjenu rezultata, kod domaćih ih nisu iskoristili Ratajec i P. Nedeljko, a u 77. minuti Kodba je tri puta spašavao da gosti ne postignu pogotke. Gosti pak imaju određene primjedbe na suđenje, jesu li bili u prav odlučit će nadležni.

PODRAVINA – GRANIČAR (K) 1:2 (1:1)

LUDBREG – Stadion Podravine. Gledatelja: 300. Sudac: Luka Berić (Bjelovar). Pomoćnici: Mario i Matija Lješčak. Delegat: Ištvanović. Strijelci: 1:0 Gudelj (28), 1:1 Štritar (29), 1:2 Hosono (56).

PODRAVINA: Brlek (46. E. Kovačić), Došen, N. Kovačić, Doggash, Sedlar (73. Herceg), Golub, Sačer, Gudelj, Smrček (46. Vrbat), Banec, Havaić (65. Vidović). Trener: Goran Vincetić.

GRANIČAR (K). Kečak, Posavec (81. Arambašić), Mihoković (74. Vađunec), Golenja, Dežđek (74. Čmrlec), Jadanić, Štritar, Gal (46. Sabol),Piškor (61. Mikulan), Hosono, Vlah. Trener: Mario Piškor.

Igrač utakmice: Filip Štritar.

Igračima Graničara po svemu sudeći odgovara igrati na gostovanju. Ovaj su puta zasluženo slavili u Ludbregu. Pokazali su više htijenja i borbenosti i to im se je isplatilo.

Domaći su u 28.minuti postigli vodeći pogodak (Gudelj),, minutu iza toga Štritar je poravnao rezultatski ishod, a u 56.minuti Hosono je postigao vodeći pogodak nakon kojeg se rezultat više nije mijenjao. Tim je pogotkom riješio pitanje pobjednika ikako je s obje strane bilo pokušaja promijeniti konačni ishod.