ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 250.

Suci: Igor Emanović i Zoran Mikić (oba Štivica). Delegat: Davor Česi (Zagreb).

ZRINSKI: Potočnjak, Jerković, Makarova, Posavec 7, V. Novak, Gudelj 9, Golub 3, G. Novak, Janković 3, Varga, Zrnić 7, Vidović, Rumek, Ljubić 2, Robida 2, Babić. Trener: Vladimir Vujović.

RUDAR: Ugrin, Raspudić 1, Jajčević 11, Krizmanić 1, Mikolić 4, Pratljačić, Šegota 3, Malić, Benazić 3, Đuzel 2, Kremar 1, Posavac 2, Markulinčić 2. Trener: Diego Datos.

Sedmerci: Zrinski:5/6, Rudar:8/9.Isključenja: Zrinski 12 minuta (Gudelj, Golub, Rumek, Ljubić, Robida), Rudar: 8 minuta (Šegota, Đuzel, posavac, Malić crveni karton 51.minuta). Igračica utakmice: Gabrijela Gudelj.

Vrlo dobrom igrom do sredine drugog dijela susreta Čakovčanke su zasluženo slavile. Nakon što su u 11. minuti „stigle“ vodstvo gošći +1, do kraja poluvremena dobrom igrom, posebno u napadu gdje su tijekom svih 60 minuta istakle Gudelj i Posavec, poluvrijeme su završile vodstvom 20:16.

U drugom dijelu susreta do 46. minute to je vodstvo „naraslo“ na za gošće nedostižnih +6 (26:21) i već tada je to bila dobra najava konačnog uspjeha. Gošće su u finišu smanjile rezultat na za njih prema igri dobrih -3 pa su na kraju čestitale domaćima na, to ponavljamo apsolutno zasluženoj i već na početku prvenstva važnoj pobjedi.