KIŠNI NOGOMET

NOGOMETNA SUBOTA Centrometal slavio protiv Podturna, Pušćine u golijadi nadjačale Bratstvo, nova pobjeda Slobode

Nogometna nedjelja odigrana po teškim vremenskim uvjetima donijela je mnogo uzbuđenja te iznenađenja

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Tako je u Međimurskoj Premier ligi Centrometal u Podturnu pobijedio Podturen minimalnim rezultatom pogotkom Štrukelja od 55. minute.

Sloga iz Štrigove je savladala Draškovec na njihovom travnjaku, također minimalnim rezultatom, dok je strijelac bio Herceg u 33. minuti.

Dinamo je u Palovcu ostvario prvu prvenstvenu pobjedu pobijedivši Kraljevčan 38* 2:1.

Kovačić dovodi Dinamo u vodstvo u 11. minuti, u 52. minuti ne uspijeva realizirati kazneni udarac da bi Blažeka u 65. minuti poravnao rezultat na 1:1.

Pogodak vrijedan pobjede domaćinu je donio Martin Dodlek u 74. minuti. U 1. Međimurskoj ligi Pušćine je na svom travnjaku pobijedilo Bratstvo/SV 4:3. Mikulan u 18. dovodi domaćina u vodstvo da bi Lesar u 23. poravnao rezultat na 1:1.

Levanić u 37. postiže pogodak za 2:1, dok isti igrač u 45. minuti povećava vodstvo domaćina iz kaznenog udarca. Ignjić u 56. minuti smanjuje dok Bujanić u 61. minuti poravnava rezultat na 3:3. U 68. minuti gosti imaju priliku za potpuni preokret ali kazneni udarac Horvata brani domaći vratar Kratzl.

Kazna za ovaj promašaj gostiju stiže u 75. minuti kada Levanić svojim trećim pogotkom na ovoj utakmici donosi svojoj ekipi pobjedu. U 2. Međimurskoj ligi Sloboda iz Slakovca je pogocima Podnara (27.52.54) te Prihera u 66. minuti pobijedila Budućnost iz Miklavca za koju je pogodak za 4:1 postigao Šimunić u 70. minuti.

U 3. ML skupina B Sloboda iz Mihovljana je teško ali potpuno zasluženo slavila protiv Napredka pogotkom Vajde od 15. minute.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Draškovec – Sloga (Š) 0:1, Podturen – Centrometal 0:1, Dinamo (P) – Kraljevčan 38* 2:1.

Nedjelja:

Međimurec – Mladost Komet, Juras, R. Kolarić, Sukanec ; Vuk, Jedinstvo (GM) – Venera PMP, P.Kolarić, Paman, Felker ; Marin Horvat, Spartak – Dubravčan, Škrobar, Križarić, Čurila ; Kovač, Bratstvo (J) – BSK u Svetom Martinu na Muri, Hrženjak, Šegović, Toplek ; Darko Jambrović.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Hodošan – Zasadbreg 77* 3:1, Pušćine – Bratstvo (SV) 4:3, Polet (P) – Sokol 1:0.

Nedjelja:

Naprijed – Croatia, Klarić, D.Novak, V.Hrušoci ; Kopasić, Strahoninec – Mladost (SM), Kukovec, Rodrigue, I.Novak ; Braniša, Trnava – Omladinac (NSR) u Donjem Kraljevcu, Dežđek, Kedmenec, Pintarić ; Hajdinjak, Plavi – Sloga (Č), Zobec, I.Žganec, Fodor ; Posedi.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloboda (S) – Budućnost (M) 4:1

Nedjelja:

Borac PMP – Mura, Fleten, Filipić, D.Trupković ; Mijo Horvat, Trnovec – Jadran u Slakovcu, Dumančić, Vuk, Šoltić ; Najman, Vidovčan – Mladost (D), G.Žganec, Sakač, L.Horvat ; Tomašić, ČSK – Hajduk (B), Koprivec, Vrtarić, Gašparić ; G.Kovačić, Mladost (I) – Drava (K), Aldić, M.Hrušoci, Košak ; Mezga, Mali Mihaljevec – Pobjeda, Graf, Bašek, L.Baksa ; Brezovački

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Jedinstvo (NSnD) – Radnički, Omladinac (DS) – Galeb, Borac (DH) – Graničar (N), Otok – Budućnost (P),
Utakmice se igraju u NEDJELJU s početkom u 16,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Hajduk (Š) – Omladinac (M) 1:0, Torpedo – Donji Koncovčak 5:3, Sloboda (M) – Napredak 1:0, Bratstvo (P) – Dubrava 1:2.