POBJEDNIČKI NIZ Rudar je zabilježio novu pobjedu

Rudar je u novom derbiju zabilježio novu pobjedu

III. NOGOMETNA LIGA SJEVER

GRANIČAR – RUDAR 3:4 (1:1)

KOTORIBA – Sportski park. Gledatelja: Sudac:Karlo Rupčić (Kalinovec). Pomoćnici: Iveljić i Gobac. Strijelci: 0:1 Radiković (29-11 m), 1:1 Mihoković (36), 1:2 Janušić (48), 1:3 Janušić (58), 1:4 Jurak (61), 2:4 Štritar (80), 3:4 Hosono (89).

GRANIČAR: Kečak, Sabol, Posavec (75. Pišpek), Mihoković, Horvatić (64. Čmrlec), Dežđek (81. Vađunec), Jadanić, Štritar, Hosono, Piškor (64. Mikulan), Vlah. Trener: Mario Piškor.

RUDAR:Kodba, Zeljko, Sambolec, Jurak (71. Vinko), Ratajec, P. Nedeljko (75. Rihtarec), Radiković, Ivančić (46. Janušić), Malenović, Vaš, Roginić. Trener: Damir Lepen-Jurak.

Rudar nastavlja s pobjedama. U lokalnom derbiju „zabilježio“ je novu pobjedu i uoči subotnjeg susreta s Poletom u M. Središću i dalje je neporaženi i vodeći sastav Lige. Svih 90 minuta bilo je zanimljivo, postignuto je čak sedam pogodaka, domaći imaju primjedbe na suđenje, nakon utakmice „pocrvenio je“ zbog vrijeđanja suca domaći fizioterapeut Ivan Tilošanec …..

Gosti su vodeći pogodak postigli iz kaznenog udarca, domaći su na tu odluku suca imali primjedbe, Mihoković je efektnim pogotkom do kraja poluvremena poravnao ishod, a u drugom poluvremenu „golijada“. Gosti su s tri pogotka do 61.minute stekli odlučujuću rezultatsku prednost, domaći su u posljednjih deset minuta i u sudačkoj nadoknadi opasno prijetili, s dva pogotka smanjili su rezultat, za eventualno izjednačenje nije više bilo vremena.