4. kolo

3.HNL-SJEVER Međimurje pobijedilo u Pitomači, Rudar u Kotoribi

Međimurje je pod vodstvom novog trenera Drage Vabeca ostvarila pobjedu u Pitomači rezultatom od 2:1

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Drk u 8 i Šemper u 17 donose gostima vodstvo od 0:2 da bi Jakupec u 71. minuti smanjio rezultat na konačnih 1:2. Bez pobjednika završio je susret Dinama/D i Podravine u utakmici u kojoj je domaćin poveo u 42. minuti pogotkom Volara dok je Golub u 49. poravnao na konačnih 1:1.

Rudar je slavio u Kotoribi protiv Graničara rezultatom od 4:3. Radiković u 29. minuti iz kaznenog udarca dovodi goste u vodstvo da bi Mihoković u 36. minuti poravnao rezultat na 1:1. Janušić sa dva pogotka postignuta u 48 i 58. minuti te Jurak u 61. minuti odvode Rudar na vodstvo od 1:4 da bi Štritar u 80. te Hosono u 89. minuti smanjili rezultat na krajnjih 3:4. Polet je pobijedio Viroviticu 4:2.

Gosti su poveli u 10. minuti pogotkom Zdelara da bi Duk autogolom poravnao rezultat u 49. minuti na 1:1. Sinjaković u 73. minuti ponovno dovodi goste u vodstvo da bi u samoj završnici utakmice Patafta u 83. i 86. te Jurinić ponovno preokrenuli rezultat za konačnih 4:2.

Slatina-Graničar/Đ 1:0, Dinamo/D-Podravina 1:1, Graničar/K-Rudar 3:4, Polet/SMNM-Virovitica 4:2, Pitomača-Međimurje 1:2.Koprivnica-Bilogora 91*-, Dinamo/P-Varteks-,