uzbudljive utakmice

NOGOMETNA SUBOTA U deset utakmica su slavili gosti!

Nogometna subota donijela 14 odigranih utakmica u kojima su u 10 slavili gosti, a 1 je odigrana bez pobjednika dok su u 3 utakmice pobjedili domaćini

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi Međimurec je sa čak 7:0 pobjedio Veneru PMP u Svetom Jurju na Bregu. Strijelci za raspucani Međimurec bili su Struški (10, 45, 50), Pintarić (19), Mraz (70), Rodek (77), Hrustek (87).
Dinamo je u Palovcu doživio minimalni poraz od Draškovca pogotkom Balenta u 67. minuti. Vodeći Podturen slavio je pogocima Petaka (26,42), Bogdana (28) u Prelogu protiv Mladosti Kometa za koje je pogodak postigao Sabol u 12. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi sve tri utakmice završile su pobjedom domaćina. U Novom selu Rok Omladinac je pobjedio Polet iz Pribislavca sa 3:1. Vincek (39), Paman (55), Hori (65) bili su strijelci za domaćina dok je za Polet pogodak postigao Robillard u 82. minuti. U 2. Međimurskoj ligi ČSK je pobijedio Dravu u Kuršancu pogocima Alveza (28) i Pereire (75) dok pak je Sloboda sa čak 10:1 pobjedila Hajduk u Brezju. U 3. Međimurskoj ligi u derbiju kola Omladinac/DS je sa čak 5:1 pobjedio nGraničar u Novakovcu. Poveo nje domaćin pogotkom Bobičanca u 22. minuti da bi gosti preko Škvorca (42), Dominića (44), Jakšića (72), Lončarića (83), Krznara (89) potpuno preokrenuli rezultat i stigli do visoke pobjede.

Sloboda je u Šenkovcu očekivano pobjedila rezultatom od 4:1. Za Slobodu strijelci su bili Kovač (8,29) i Vajda (13,73) dok je za domaćina strijelac bio Krištofić u 22. minuti.

Rezultati subotnjih utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Dinamo (P) – Draškovec 0:1, Venera PMP – Međimurec 0:7, Mladost Komet – Podturen 1:3, Centrometal – Sloga (Š) 1:1,

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Bratstvo (J), Zobec, Korunek, Dominić ; Tomašić, BSK – Spartak, Velđi, Paman, Zavrtnik ; Hajdinjak, Dubravčan – Jedinstvo (GM), Graf, Križarić, D.Novak ; Hozjak

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I MEĐIMURSKA LIGA

Omladinac (NSR) – Polet (P) 3:1, Bratstvo (SV) – Hodošan 5:1, Sloga (Č) – Strahoninec 4:1,

Nedjelja:

Naprijed – Trnava, Škrobar, Kedmenec, Ž.Novak ; Posedi, Sokol – Pušćine, Juras, R.Kolarić, Fodor ; Radek, Zasadbreg 77 – Plavi, Dežđek, Čurila, V.Hrušoci ; Darko Jambrović, Mladost (SM) – Croatia, Aldić, Bašek, D.Horvat ; Najman

II MEĐIMURSKA LIGA

Drava (K) – ČSK 0:2, Hajduk (B) – Sloboda (S) 1:10,

Nedjelja:

Mali Mihaljevec – Borac PMP, Hrženjak, Vuk, Sukanec ; Križarić, Pobjeda – Mladost (I), Dumančić, Šegović,

L.Horvat ; Vuk, Budućnost (M) – Vidovčan, Koprivec, M.Hrušoci, Šoltić ; Juračić, Mladost (D) – Trnovec, Kukovec,

Filipić, Trupković ; Brezovački, Jadran – Mura, Rodrigue, G.Žganec, Pintarić ; G.Kovačić

III MEĐIMURSKA LIGA – A

Graničar (N) – Omladinac (DS) 1:5,

Nedjelja:

Otok – Jedinstvo (NSnD), Fleten, I.Žganec, I.Novak ; Modlic, Budućnost (P) – Borac (DH), Tomičić, Meglić, Košak ;

Braniša, Galeb – Radnički, Magdalenić, L.Baksa, V.Novak ; Kopasić

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

III MEĐIMURSKA LIGA – B

Bratstvo (P) – Hajduk (Š) 2:7, Šenkovec – Sloboda (M) 1:4, Napredak – Torpedo 1:4, Donji Koncovčak –

Omladinac (M) 1:4,