3. nogometna liga sjever

SLAVLJE NEDELIŠĆA Zanimljiv susret i zaslužena pobjeda domaćih

Utakmica s nizom prilika za pogotke

NEDELIŠĆE – Stadion Trate. Gledatelja: 300., Sudac . Marko Đergez (Đurđevac). Pomoćnici: Stolnik i Tekić. Delegat: Remar. Strijelci: 1:0 Almeida (70), 2:0 Treska (81).

NEDELIŠĆE: Kanižaj, Pekčec, Perišić, Vibovec, Lončar, Dos Santos (64. Mavriček), Turk, Prelčec (46. Treska), De Oliveira, Almeida (74. Jaklin), Jelkovečki (86. Loregian). Trener: Ivan Habuš.

GARIĆ: Rijetković, Gologaža, Kudlač, Golubić, Kožuhar (63. Pešić), Makaj (46. Sabljić), Santana, Kelava (77. Vaclavek), Kraljević (73. Đergez), Jurčević, Santana da Silva. Trener: Petar Batinić.

Zanimljiv susret i zaslužena pobjeda domaćih. Utakmica s nizom prilika za pogotke, dvije su domaći iskoristili. Počelo je prilikom gostujuće osmice Golubića već u 2.minuti, iza toga do kraja poluvremena prilike domaćih Dos Santosa u 11. i nas dodavanje Turka u 29. minuti, Preleca u 23. minuti, Jalkovečkog u 42. minuti …

Nekoliko je puta gostujući vratar Rijetković dobro intervenirao, a priliku za goste nije iskoristio ni Santana da Silva u 42. minuti. Nakon što Kožuhar u 46. minuti nije dobro završio izglednu akciju gostujućeg napada, u 51. minuti Treska nije realizirao 100% priliku, u 59.. minuti gosti su spašavali s gol linije, domaći vratar Kanižaj spašavao je u 63. minuti kada je u prilici bio Sabljić, a u 69. minuti konačno pogodak domaćih. na odlično dodavanje Turka Almedia je bio siguran strijelac.

Iza toga prilika Treske u 79. minuti i pogodak Treske u 81. minuti nakon greške gostujuće obrane. Za kraj i u 88. minuta kada nije suđen klasični kazneni udarac za domaće kada je u gostujućem kaznenom prostoru nepravilno zaustavljen De Oliveira.