REZULTATI

NOGOMETNA SUBOTA Podturen pobijedio Veneru PMP, Bratstvo/SV visoko slavio u Peklenici, Sloboda/M u derbiju savladala Dubravu

Međimurska nogometna subota donijela je deset odigranih utakmica u kojima su u osam pobijedili domaćini dok su u dvije slavili gosti

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Podturen je bio bolji od Venere PMP pobijedivši ih 3:1. Balenović (63), Golubić (78), Šegović (88) bili su strijelci za Podturen dok je za goste pogodak postigao Krnjak u 83. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi Bratstvo/SV je pobijedila Plave u Peklenici 4:1. Golove za goste postigli su Frančić (11), Knežević (17,76), Lesar (44) dok je za domaćina strijelac bio Kanski u 18. minuti.

U 2. Međimurskoj Mura je savladala Mladost/D s 5:0. Strijelci za domaćina bili su Koščak (14,23), Drk (40), Bogdan (69), Šoltić (84).

U 3. Međimurskoj ligi skupina B Sloboda/M je s 3:0 pobijedila Dubravu iz Sivice. Belše (35), Kovač (59) te Mihalic (87) bili su strijelci za domaćina. Rezultati subotnjih utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Podturen –Venera PMP 3:1.

Nedjelja: Draškovec–Centrometal, Sloga (Š)–Mladost Komet, Međimurec–Dubravčan, Jedinstvo (GM)- BSK, Spartak –Kraljevčan 38, Bratstvo (J) –Dinamo (P) u Svetom Martinu na Muri. Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

1. MEĐIMURSKA LIGA

Plavi–Bratstvo (SV) 1:4, Hodošan –Sokol 2:3, Pušćine –Omladinac (NSR) 3:1, Polet (P)
–Trnava 5:2.

Nedjelja: Naprijed–Mladost (SM), Croatia–Sloga (Č), Strahoninec –Zasadbreg 77
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

2. MEĐIMURSKA LIGA

Mura–Mladost (D) 5:0, Sloboda(S) –Drava (K) 6:0.
Nedjelja: Borac PMP –Jadran, Trnovec

–Budućnost (M) u Slakovcu, Vidovčan –Hajduk (B), ČSK –Pobjeda, Mladost (I) –Mali Mihaljevec.
Utakmice se igraju s početkom u 17sati.

3. MEĐIMURSKA LIGA-SKUPINA ‘A’

Jedinstvo (NSnD) –Galeb, Radnički–Graničar(N), Omladinac (DS) –Budućnost (P), Borac (DH) –
Otok. Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17sati.

3. MEĐIMURSKA LIGA-SKUPINA «B»

Hajduk (Š) –Donji Koncovčak 2:0, Torpedo–Šenkovec 2:1, Sloboda (M)–Dubrava 3:0.

Nedjelja: Omladinac (M) –Napredak, Parag–Bratstvo(P). Utakmice se igraju s početkom u 17sati.