PRETKOLO HRVATSKOG KUPA Polet/SMNM poražen u Zagrebu

Poraz nogometaša Poleta u Zagrebu protiv Kustošije

ZAGREB Stadion Stjepan Spajić. Gledatelja 200. Sudac: Kurtović (Osijek).

Strijelci: 1:0 Coulibaly (32), 2:0 Galić (50), 3:0 Barišić (70).

KUSTOŠIJA: Popović, Coulibaly (od 79. Peroš), Bubnjić, Šroler, (od 73. Chelfi), Kukoč, Guja, (od 79. Kovačić), Šuke, Puljić, Galić (od 64. Barišić), Ravlić (od 64. Kiš), Begonja. Trener: Perica Vidak.

POLET/SMNM: Jambres, Štefanec, Mesarić, Mezga, Jurinić (od 70. Gal)Patafta (od 88.Hočurščak)Šarić, Fotak (od 88. Tuksar), Benko (od 70. Obadić), Perčić (od 81. Brlek), Vuković. Trener. Zoran Šardi.

Poraz nogometaša Poleta u Zagrebu protiv Kustošije u utakmici u kojoj su gosti stvorili nekoliko obećavajućih prilika pred golom domaćina koje ne realiziraju. Kazna slijedi u 32. minuti kada Coulibaly nakon izigrane akcije postiže pogodak za 1:0. U nastavku utakmice u 50. minuti Galić povećava rezultat na 2:0 da bi Barišić u 70. minuti pogotkom potvrdio pobjedu i prolazak u naredno kolo hrvatskog KUP-a.

Unatoč porazu veliku pohvalu stižu za navijače Poleta koji su organizirano bili na utakmici te su ih gromoglasno tijekom cijele utakmice bodrili kao i jedan sat poslije utakmice te su sa svih strana dobivali pohvale.