REZULTATI

TREĆA LIGA Graničar savladao Međimurje, a Rudar Slatinu

GRANIČAR – MEĐIMUJE 1:0 (0:0)

KOTORIBA – Sportski park. Gledatelja:250. Sudac: Mario Brunec (Koprivnica). Pomoćnici: Plantak i Balint. Delegat: Remar. Strijelac: 1:0 Štritar (50).

GRANIČAR: Kečak,Mihoković (68.Kvakan), Golenja, Dežđek (82. Mikulan), Jadanić, Štritar, Gal, Arambašić, Horvatić ( 7. Vađunec, 68. Čmrlec), Piškor (Sabol), Vlah. Trener: Mario Piškor.

MEĐIMURJE: Hozjan, Mrazović, Vulelija (72. Pejanović), Spittmann (59. Kos), Drk, Matheus (46. Bešlić), Milan, Vinski (59. Krznar), Senčar, Štajerec, Budo (59. Mikić). Trener: Antun Jukić.

Lokalni derbi zasluženo je na kraju završen slavljem domaćih. U prvih 45 minuta igralo se je slabo bez prilika za pogotke, pitanje pobjednika riješeno je u 50. minuti. Nakon što u 47. minuti Drk nije realizirao priliku za vodstvo Čakovčana, u 50. minuti Štritar je svoju priliku realizirao i riješio pitanje pobjednika.

Do kraja susreta i dalje nezanimljivo, bez pravih prilika za pogotke i to ponavljamo, na kraju zasluženo slavlje domaćih. Domaći su se ovom pobjedom dijelom iskupili za poraz u prvom susretu, Čakovčani pak nastavljaju slabim igrama, nešto tu očito ne štima.

U subotu Graničar gostuje u Virovitici, a Čakovčani su domaćini aktualnim prvacima Poletu Sveti Martin na Muri

SLATINA – RUDAR 0:3 (0:1)

SLATINA – Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 150. Sudac: Nino Vugrinec (Sv. Đurđ). Pomoćnici: Hudika i Tekić. Delegat: Lučić. Strijelci: 0:1 Sambolec (27), 0:2 Radiković (48-11 m), 0:3 Radiković (78-11 m).

SLATINA: Lukaček, Šuntić, Petrinjak, Farkaš, Piskač, Cordero, Knežević (83.Šaponja),Kupres, Potočki, Hudoletnjak, Dos Santos (46. Pecolaj). Trener: nema.

RUDAR. Kodba, Antolović, Zeljko, Sambolec, Jurak (80. Malenović),K. Nedeljko (83. Riharec), P. Nedeljko, Radiković, Ivančić (58. Janušić), Vaš, Roginić (58. Ratajec). Trener: Damair Lepen-Jurak,.

Gostovanje u Slatini nogometaši Rudara završili su uvjerljivom pobjedom i nastavljaju pobjednički niz. Već u prvih 45 minuta najavili su dobrom igrom konačni uspjeh, Sambolec je nakon udarca iz kuta bio precizan za vodstvo koje je u drugom, poluvremenu Radiković s dva nova pogotka povećao na uvjerljivih 3:0.

Oba je puta bio precizan s 11 metara, oba je puta za opravdano suđene kaznene udarce “zaslužan“ mladi Ratajec na kojemu su bili prekršaji unutar domaćeg kaznenog prostora.

Bilo je još prilika za pogotke, i ovaj je rezultat važan i poticajan pred subotu kada u Murskom Središću gostuje Dinamo Domašinec.