PRIPREME ZA PREMIER LIGU

PRIJATELJSKA UTAKMICA Rukometaši Čakovca u odličnoj formi, uvjerljivo pobijedili Slovence

Trener Borković ima vrlo dobar, kvalitetan i ambiciozni sastav

MRK ČAKOVEC – RK JERUZALEM ORMOŽ 37:27 (19:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. suci: Josip Cepanec (Turčin) i Ratko Magić (Trnovec Bartolovečki).

MRK ČAKOVEC: Martinez, V. Horvat, Đurčević, Hoizjan (2), Friščić (3), Zadravec (4), Tkalčec (2), Kranjec, Čuk (5), Varošanec, Vincek, Lukac (1), T. Baković (4), L, Baković (3), E. Horvat (1), Levak (6), Goričanec (3), Malović (3). Trener: Josip Borković.

RK JERUZALEM ORMOŽ: Mlarne (2), Munda (2), Ranfl (1), Sok (2), Vincek, Škrinjar (2), G. Hebar, Šulek, Balent, Lukman (1), Pungartnik (8), Krabotina (1), M. Hebar (8), Jeren,ec Zemljić. Trener: Saša Prapotnik.

Petnaestak dana pred početak nove prvenstvene sezone, ovaj put u Premier Ligi, Čakovčani su već u dobroj natjecateljskoj formi. Utakmica s petoplasiranim sastavom Prve slovenske lige to je najbolje pokazala.

Samo na početku susreta do 12. minute bilo je neizvjesno, kasnije već do kraja prvog poluvremena kada su zaigrali dobro u obrani i „pojačali“ napad domaći su vodili sa sedam razlike, a poluvrijeme završili vodstvom 19:15. U drugom poluvremenu i dalje vrlo dobra igra, ovaj puta u obrani i napadu pa je u finišu susreta bilo i +11, a završilo s „velikih“ ‘+10.

Trener Borković ima vrlo dobar, kvalitetan i ambiciozni sastav, do početka prvenstva ima još vremena za ispravak uočenih nedostatka da već u prvom susretu na gostovanju u Vinkovcima kod Spačve momčad bude maksimalno pripremljena za sve izazove koje „nosi“ najviši rang natjecanja.