PRVO KOLO

TREĆA LIGA SJEVER Rudaru pobjeda, remiji za Međimurje i Podravinu, Graničar/K doživio težak poraz

Pobjeda Rudara, Međimurje i Dinamo/D bez pobjednika kao i Podravina i Nedelišće. Težak poraz Graničara/K

Međimurski derbi Međimurja i Dinama/D završio bez pobjednika 1:1, iako su gosti po prilikama bili bliži pobjedi. Place u 57. minuti dovodi domaćina u vodstvo dok gosti poravnavaju pogotkomMezge u 67. minuti.

Rudar je u Murskom Srediću pogocima Nedeljka u 18, Juraka u 36., te Samboleca u 82. minuti pobijedio Dinamo iz Predavca.

Podravina i Nedelišće odigrali su susret bez pobjednika 2:2. De Olivera dovodi goste u vodstvo u 9. minuti dok Kovačić autogolom povisuje rezultat na 0:2.Huzjak u 36. minuti smanjuje rezultat na 1:2 domaćin ne uspijeva realizirati kazneni udarac da bi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Gudelj postigao pogodak za konačnih 2:2. Polet/SMNM je ranije sa 5:0 savladao Koprivnicu.

Rezultati 1. kola: Pitomača-Graničar/K 5:0, Međimurje-Dinamo/D 1:1, ŽNK Virovitica-Slatina 1:1, Rudar/MS-Predavac 3:0, Podravina-Nedelišće 2:2, Graničar/Đ-Bilogora 91* 3:4, Varteks-Garić 2:1.