POLET/SMNM 5 : KOPRIVNICA 0

SVETI MARTIN NA MURI Igralište NK Polet.

Gledatelja 300.

Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ).

Pomoćnici: Hudika i Tekić. STRIJELCI: 1:0 Novak (3), 2:0 Benko (42), 3:0 Patafta (49), 4:0 Patafta (66), 5:0 Fotak (85).

POLET/SMNM: Jambres, Štefanec, Mesarić, Novak, Patafta, Šarić, Fotak, Gal, Perčić, Benko, Vuković. TRENER: Zoran Šardi.

KOPRIVNICA: Šašek, Mikor, Ganžulić, Štefanec, Lazar, Krstanović, Kožarić, Harači, Anušić, Dedić, Kudumija. TRENER: Sergej Milivojević.

Na otvorenju nove prvenstvene sezone nogometaši Poleta odličnom i efikasnom igrom ostvarili su visoku i potpuno zasluženu pobjedu koja je prema propuštenim prilikama mogla biti i još uvjerljivija.

Prije početka utakmice Nino Patafta primio je pehar za najboljeg strijelca u minuloj sezone dok je isti bio i na ovoj utakmici izuzetno raspoložen postigavši dva pogotka.

Domaćin koji je igrao bez svog ponajboljeg igrača Barata od prve minute krenuo je poletno te je već u prvome dijelu preko Novaka i Benka otišao na odmor s dva pogotka prednosti.

U nastavku utakmice domaćin je postigao tri pogotka dok je posebno prekrasan bio posljednji Fotaka.