Čestitamo

STRIDON RUN Ana Kralj i Jurica Tomac najbolji u glavnoj utrci!

Utrka Stridon run, uzbudljiva utrka po štrigovskim bregima ove je godine u svojem četvrtom izdanju okupila brojne sudionike

Utrka je bila podijeljena u tri kategorije: dječju utrku, utrka građana i glavnu utrku. Natjecatelji su pokazali izvanredne sportske vještine trčeći kroz slikovite štrigovske brege.

U utrci građana, među ženama najbrža je bila Lana Mržljak – Branilović, druga je kroz cilj prošla Ana Marija Gregur, dok je treće mjesto osvojila Štefica Jeđut. U muškoj kategoriji, prva tri mjesta zauzeli su Vedran Rešetar, Aljaž Novak i Darko Okreša.

U glavnoj utrci, pobjednica među ženama bila je Ana Kralj, dok su drugo i treće mjesto osvojile Mia Furdi i Manuela Bobičanec. U muškoj kategoriji, apsolutni pobjednik bio je Jurica Tomac s rekordom staze od 40:38 i tempom od 3:42. Drugi kroz cilj stigao je Igor Filipić, a treći Darko Balić. Pobjednicima su medalje i pehare uručili Mario Sever te načelnik Općine Štrigova, Stanislav Rebernik.