SPREMNO U DRUGO POLUVRIJEME

NAPETA ATMOSFERA Hrvatska i Italija bez golova, idemo po pobjedu u drugom poluvremenu!

Poluvrijeme na utakmici između Hrvatske i Italije u Leipzigu završilo je rezultatom 0:0

Unatoč nekoliko odličnih prilika koje su naši igrači stvorili prema suparničkom golu, do 46. minute mreže su ostale netaknute.

Hrvatski navijači, odjeveni u prepoznatljive crveno-bijele kockice, strastveno podržavaju Vatrene sa tribina, nadajući se da će naši reprezentativci u drugom poluvremenu uspjeti ostvariti prednost.

Atmosfera je uzavrela, a pozitivna energija i zajedništvo dominiraju među navijačima.

U nastavku utakmice očekujemo još odlučniji i borbeniji pristup naših igrača kako bi se osigurala pobjeda i donijela radost svim navijačima.

Idemo Vatreni, po pobjedu u drugom poluvremenu!