bravo!

SVAKA ČAST Četiri medalje i juniorski državni rekord za Anamariju Turk

Na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u gađanju malokalibarskom puškom i pištoljem, Anamarija Turk (SK Zelenbor Brezje) osvojila je osvojila je četiri medalje

U konkurenciji mlađih seniorki zlatnu medalju osvojila je u gađanju puškom trostav, a srebrnu medalju u disciplini ležeći.

U konkurenciji seniorki osvojila je brončane medalje u obje discipline. Po visokoj temperaturi i vlažnosti zraka u Osijeku, Anamarija je u olimpijskoj disciplini trostav svoj osobni rekord popravila za tri kruga i postavila novi juniorski državni rekord, koji sada iznosi 584 kruga.

Taj rezultat je „A“ norma za predstojeće Svjetsko juniorsko prvenstvo, koje će se krajem rujna održati u Limi (Peru). U gađanju malokalibarskim pištoljem nastupila je i ekipa Alzasa, koja je osvojila ekipno 4. mjesto. Pojedinačno, Ivica Takač osvojio je 7., Stjepan Hamer 17., a Saša Kralj 20. mjesto.