SK Katarina Zrinski

STRELIČARSTVO Natjecatelji SK Katarina Zrinski Čakovec osvojili 5 medalja na turniru u Varaždinu

Iz kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 8 natjecatelja a osvojili su 5 medalja

Streličarski klub CEKIN iz Varaždina bio je organizator streličarskog turnira na kojem je nastupilo oko 80 streličara iz klubova čitave Hrvatske. Iz našeg kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 8 natjecatelja a osvojili su 5 medalja.

U stilu Olimpijski luk najmlađe kategorije do 10 godina odlično je pucao Roko Dobranić i osvojio srebrnu medalju dok je Lena Ciglarić na svom prvom nastupu na turniru zauzela 4. mjesto. U kategoriji dječaka do 14 godina Dino Zgrebec osvojio je srebrnu medalju.

U stilu goli luk među seniorkama Mija Mance osvojila je zlatnu medalju. U stilu tradicionalni luk među seniorima Nenad Nemec osvojio je brončanu medalju dok je u svom prvom nastupu na turniru Luka Ciglarić zauzeo 6. mjesto.

U kategoriji dječaka do 14 godina Teo Vičentijević osvojio je srebrnu medalju dok je u kategoriji djevojčica do 14 godina Dina Posavec osvojila brončanu medalju.