27. kolo

TREĆA LIGA SJEVER Polet fantastičnu sezonu okrunio pobjedom, Rudar slavio u Kotoribi

U 27. kolu 3. HNL- Sjever u Čakovcu na stadionu SRC Mladost odigran je Međimurski derbi Međimurja i Poleta/SMNM koje je završilo pobjedom gostiju od 0:2

Patafta u 6., te Mezga u 17. minuti bili su strijelci za goste, dok domaćini nisu realizirali u 58. minuti kazneni udarac preko Drka.

Drugi Međimurski derbi odigran je u Kotoribi između Graničara i Rudara u utakmici u kojoj su gosti pobijedili 4:1.

Ratajec u 12. dovodi goste u vodstvo da bi Škoda u 25 poravnao rezultat na 1:1. Vaš u 23., Nedeljko u 62. te Liklin u 74. postižu pogotke za visoku pobjedu Rudara.

Dinamo je u četvrtak visoko pobjedio Podravinu sa 4:1.

Rezultati 27. kola: Dinamo/D-Podravina 4:1, ŽNK Virovitica-Varteks 1:3, Koprivnica-Pitomača 1:1, Graničar-Rudar 1:4, Međimurje –Polet/SMNM 0:2.