u sklopu dana općine

FOTO Više od 120 trkačica i trkača sudjelovalo na utrci u Orehovici ‘Krug po Revici’

Saznali smo i tko su bili najbolji

U suradnji s Općinom Orehovica i Atletskim klubom „Međimurje“ Čakovec, udruga Sport za sve Orehovica organizirala je treću po redu utrku pod nazivom “Krug po Revici” povodom Dana Općine Orehovica.

Ova sportska manifestacija uključivala je dječju utrku te utrke na 3 i 6 kilometara, a cilj je bio promocija Općine, zdravog načina života i poticanje sportskorekreativnih aktivnosti.

Više od 120 trkačica i trkača sudjelovalo je u ovoj uzbudljivoj utrci. Na stazi od 3 kilometra, u muškoj konkurenciji najbolji su bili Darko Okreša, Mario Špoljarić i Ivan Frisčić, dok su u ženskoj konkurenciji slavile Lea Kos Rešetar, Ana Dobša i Mirjana Furdi.

U utrci na 6 kilometara, pobjedu je odnio Tomislav Šalamon. Drugo mjesto zauzeo je Siniša Škvorc, a treće Alen Čić. U ženskoj konkurenciji, najbolja je bila Nina Dobša, dok su drugo i treće mjesto osvojile Ana Posavec i Mia Furdi.