donosimo rezultate

NOGOMETNA NEDJELJA Bratstvo/J slavilo u Maloj Subotici, Omladinac/M u Sivici, Pušćine visoko pobijedile Mladost u Dekanovcu

Bila je i ove nedjelje zanimljivo na utakmicama diljem Međimurja

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja donijela nekoliko izuzetno važnih utakmica. Tako je u Međimurskoj Premier ligi u Maloj Subotici odigran derbi donjeg dijela prvenstvene ljestvice između Spartaka i Bratsvo iz Jurovca.

Gosti su poveli u 24. minuti preko Sakača da bi u 62. minuti za goste bio dosuđen kazneni udarac kojeg u pogodak i vodstvo od 0:2 pretvara Padarić. Domaćin u 63. minuti tek uspijeva smanjiti rezultat golom Suareza.

U 1. Međimurskoj ligi Plavi su slavili u Orehovici pobijedivši Croatiju 2:1. Bali u 31. minuti dovodi domaćina u vodstvo da bi Sobočan u 50. te Morii u 71. minuti preokrenuli rezultat. U 2. Međimurskoj ligi Pušćine su u Dekanovcu pobijedile Mladost sa čak 5:1. Motonaga je postigao tri te Punčec dva pogotka a kod domaćina Ismajlovski jedan.

U 3. ML skupina B Omladinac Mačkovec svladao je Dubravu 3:1. Trostruki strijelac za goste bio je Makar dok je za domaćina strijelac bio Kovač.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

BSK – Centrometal 5:1, Spartak – Bratstvo (J) 1:2, Sloga (Š) – Bratstvo (SV) 3:1, Mladost Komet – Nedelišće 1:0, Podturen – Mladost (SM) 4:2, Dinamo (P) – Jedinstvo (GM) 4:2, Međimurec – Draškovec 2:2.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Kraljevčan 38 – Omladinac (NSR) 2:2, Naprijed – Strahoninec 1:0, Zasadbreg 77 – Sokol 2:2, Croatia – Plavi 1:2, ČSK – Trnava 0:5, Hodošan – Venera PMP 1:4, Polet (P) – Dubravčan 2:2,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Radnički – Sloga (Č) 2:2, Mali Mihaljevec – Mladost (I) 2:2, Mladost (D) – Pušćine 1:5, Jadran – Vidovčan 2:3, Pobjeda – Budućnost (M) 2:0, Hajduk (B) – Borac PMP 0:1, Sloboda (S) – Mura 0:4,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Otok – Drava (DM) 6:1, Drava (K) – Borac (DH) 6:0, Omladinac (DS) – Sloboda (M) 3:1, Graničar (N) – Jedinstvo (NSnD) 3:1,

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Parag – Napredak 5:3, Trnovec – Šenkovec 7:0, Dubrava – Omladinac (M) 1:3, Hajduk (Š) – Bratstvo (P) 2:2, Torpedo – Donji Koncovčak 2:5.