SUPERSPORT

PRVA NOGOMETNA LIGA ŽENE Važna utakmica u kojoj su slavile Čakovčanke!

Važna utakmica na kojoj su Čakovčanke vrlo dobrom igrom tijekom cijelog susreta uz isto takvu podršku brojnih gledatelja na kraju zasluženo slavile

ŽNK MEĐIMURJE/ČAKOVEC – HNK GORICA 3:1 (1:1)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti- Gledatelja. 300. Sudac:Marko Đergez (Đurđevac). Pomoćnici: Šprem i Hudika. Delegat Krleža. Strijelci: 0:1 Miočinović (31), 1:1 Vujević (32), 2:1 Rodriguez (64), 3:1 Škrlec (89).

MEĐIMURJE/ČAKOVEC: Bartolić, Fuijo, Sedmak, Damjanović (90. Cirkvenčić), ŽupaniĆ, Vujević (75. Katalenić), Fot, Rodriguez, Škrlec, Lewis, Varga. Trener: Ivana Dizdar.

HNK GORICA:Ban, Demo, Klarić, Godinić, Rendulić, Štimac (39. Franulić), Miočinović, Gačić, Đukić, Cvetković (60. Dizdar), Stipetić (67. Škiljan). Trener: Stefan Rajić.

Važna utakmica na kojoj su Čakovčanke vrlo dobrom igrom tijekom cijelog susreta uz isto takvu podršku brojnih gledatelja na kraju zasluženo slavile. I po svemu sudeći prije dva posljednja susreta osigurale prvoligaški status.
Nakon što su gošće u 31.minuti postigle vodeći pogodak, minutu iza toga Vujević je nakon dobre i brze akcije bila precizna za izjednačujući pogodak, a u drugom dijelu vrlo dobrom igrom i taktikom Čakovčanke su riješile pitanje zasluženog pobjednika.

Rodriguez je u 64.minuti efektnim udarceM postigla drugi, vodeći pogodak, a minutu pred kraj nakon vrlo dobre i uigrane akcije Škrlec je trećim pogotkom riješila sve dileme oko pobjednika pa je slavlje moglo početi. Već na terenu, kasnije s korektnim gledateljima i van terena. i još nešto za kraj, igralo se je u večernjem terminu pod reflektorima što Čakovčankama očito odgovara, pokazale su i dokazale to vrlo dobrom igrom i važnom pobjedom.