REGIJA SJEVER

TREĆA LIGA Rudar pobijedio Dinamo, a Graničar Podravinu

Evo nogometnih izvješća

RUDAR – DINAMO 1:0 (0:0)

MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Šoderka. Gledatelja: 300. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica). Pomoćnice: Marta Maslač i Ivona Majstorović. Delegat: Vitomir Geler. Strijelac. 1:0 Radiković (90+3 – 11 m).

RUDAR. Kodba, Roginić (Martinjaš), Zeljko, Jurak (90. Rihtarec), Ratajec, Vinko, K. Nedeljko (77. I. Liklin), P. Nedeljkko, Novak, Vaš. Trener: Damir Lepen-Jurak.

DINAMO: Prekupec, Novak (86. M,arodi), Sabol (60. Kovač), Krznar, Hlišć, K. Malenović, Petak, Mezga (46. Rališ), Jakšić (46. N. Malenović), Bacinger, Šimunić. Trener: Dalibor Goropić.

Igrač utakmice: Silvio Radiković.

Susjedski derbi domaći su riješili pogotkom iz kaznenog udarca u 3. minuti sudačke nadoknade. Mogli su međutim i prije, imali su inicijativu tijekom cijelog susreta, imali su i nekoliko vrlo izglednih prilika za to (Jurak, Ratajec, K. Nedeljko, Radiković …), pogodili su i stativu …

Gosti, na čelu s odličnim vratarom Prekupcem uglavnom su se branili i iz kontri pokušavali doći do pogotka, nisu uspjeli, a imali su i primjedbe na suđeni kazneni udarac.

PODRAVINA – GRANIČAR 2:3 (1:2)

LUDBREG – Stadion Podravine. Gledatelja: 350. Sudac: Nikola Kristić (Čeralije). Pomoćnici: Gašparić i Leščjak. Delegat: Polančec. Strijelci: 1:0 Sačer (26), 1:1 Golenja (36), 1:2 Camara (45+1), 1:3 Golenja (46), 2:3 Sačer(89).
PODRAVINA: Kovačić, Menezes (61. Frančić), Kudumija, De Morales, Sedlar, Sačer, Huzjak, (67. Dijanušić), Šmrček, Štefanec, Banec (46. Vidović), Havaić (20. Draganić). Trener. Nevenko Blagaj.

GRANIČAR: Ramaj, Sabol, Golenja, Čmrlec (61.Mustač), Camara (61. Kvakan), Jadanić, Gal, Arambašić, Dežđek (90. Mlakar),Brčić, Jendrić. Trener: MariaoPiškor.

Igrač utakmice: Nikola Golenja.

I drugo gostovanje igrači Graničara uspješno su „riješili“ u svoju korist i uknjižili tri važna boda. Već nakon prvih 45 minuta najavili su dobrom igrom i taktikom i vodstvom 2:1 konačni uspjeh. Nakon što su u 46.minuti postigli treći pogodak, do kraja su aktivnom igrom kontrolirali rezultat. Domaći su tek u 89. minuti postigli drugi pogodak, prekasno za nešto više.