donosimo rezultate

NOGOMETNA NEDJELJA Bez pobjednika BSK i Međimurec, Kraljevčan i Polet/P, Radnički upisao važnu pobjedu

Bilo je zanimljivo na međimurskim travnjacima

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Prohladna nogometna nedjelja donijela je 17 nogometnih utakmica u kojima su u 4 susreta slavili domaćini, 7 su završili bez pobjednika, dok su u 6 bodove odnijeli gosti.

U Međimurskoj Premijer ligi u derbiju kola BSK I Međimurec odigrali su utakmicu bez pobjednika 1:1. Poveli su gosti u 39. minuti pogotkom Pone Pintarića da bi ostali s igračem manje jer im je isključen u 42. minuti Cerovčec. Domaćin u 53. minuti poravnava preko Conjara. Podturen je slavio u Maloj Subotici pobijedivši Spartak pogocima Šimunića u 13. te Bogdana u 75. minuti.

U 1. Međimurskoj ligi Kraljevčan 38 i Polet/P odigrali su susret bez pobjednika 2:2. Poveli su gosti u 5. minuti pogotkom Ignjića da bi domaćin poravnao u 30. minuti golom Novaka. U 45. minuti Vlahek preokreće rezultat na 2:1 dok ponovno Ignjić u 70. minuti postiže pogodak za konačnih 2:2.

U 2. Međimurskoj ligi Radnički je upisao vrijednu pobjedu u borbi za opstanak protiv Jadrana iz Štefanca. Pobjedonosni pogodak postigao je Pavić u 76. minuti.

U 3. Međimurskoj ligi skupina A u susjednom derbiju u Otoku Budućnost je pogocima Piškora u 33. te Oliveira u 72. minuti pobijedila Otok.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Mladost (SM) – Draškovec 3:3, Bratstvo (J) – Jedinstvo (GM) 1:1, BSK – Međimurec 1:1, Spartak – Podturen 0:2,

SUBOTA: Centrometal – Bratstvo (SV) 1:2, Nedelišće – Dinamo (P) 2:1, Mladost Komet – Sloga (Š) 3:1.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Sokol – Trnava 3:1, Strahoninec – ČSK 2:2, Kraljevčan 38 – Polet (P) 2:2, Naprijed – Croatia 1:1, Zasadbreg 77 – Hodošan 5:4,

SUBOTA: Omladinac (NSR) – Plavi 3:3, Venera PMP – Dubravčan 0:0.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Mladost (I) – Pobjeda 4:1, Radnički – Jadran 1:0, Mali Mihaljevec – Sloboda (S) 2:3, Borac PMP – Mladost (D) 1:2,

SUBOTA: Sloga (Č) – Mura 1:2, Pušćine – Vidovčan 5:2, Hajduk (B) – Budućnost (M) 2:1.

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Otok – Budućnost (P) 0:2, Drava (DM) – Borac (DH) 1:2, Jedinstvo (NSnD) – Sloboda (M) 1:1, SUBOTA: Graničar (N) – Drava (K) 2:5. Omladinac (DS) je slobodan.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Dubrava – Napredak 9:0.

SUBOTA: Hajduk (Š) – Parag 5:2, Torpedo – Trnovec 0:2, Donji Koncovčak – Bratstvo (P) 4:1, Omladinac-Šenkovec 13:0