međimurske nogometne lige

NOGOMETNA NEDJELJA Spartak-Međimurec bez pobjednika, visoka pobjeda Dubravčana u Strahonincu, Borac PMP i Jadran remizirali

Donosimo rezultate međimurskih nogometnih liga

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja u međimurskim ligama donijela je 18 odigranih utakmica u kojima su u 10 pobijedili domaćini, 4 su završile bez pobjednika dok su 4 završile pobjedama gostiju.

U Međimurskoj Premier ligi Spartak i Međimurec odigrali su susret bez pobjednika 0:0. BSK je preokretom pobijedio Jedinstvo/GM, dok je susret dva Bratstva završio pobjedom Bratstva iz Savske Vesi.

U 1. Međimurskoj ligi susjedni derbi Kraljevčana 38 i Trnave završio je pobjedom domaćina od 2:1. Novak u 53. minuti dovodi domaćina u vodstvo da bi Jakšić u 54. minuti poravnao rezultat na 1:1. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Mihoci u 68. minuti utakmice.

Dubravčan je projurio kroz Strahoninec pobijedivši domaćina 5:1. Radnički je na svom travnjaku svladao Budućnost iz Miklavca 2:1. Gosti su poveli u 20. minuti pogotkom Majerića da bi domaćin u 67. minuti poravnao preko Grlića dok pobjedonosni pogodak postiže Dodić u 84. minuti. Borac PMP i Jadran odigrali su susret bez pobjednika 2:2. Gosti su pogocima Krizmana u 18. i Jančeca u 29. minuti poveli 0:2 da bi domaćin preko Lesara u 38. i 82. minuti postigao pogotke za konačnih 2:2.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Bratstvo (J) – Bratstvo (SV) 0:2, BSK – Jedinstvo (GM) 3:2 , Spartak –Međimurec 0:0, Centrometal – Mladost (SM) 2:1, Nedelišće – Draškovec 2:0, Mladost Komet – Dinamo (P) 2:1, Podturen– Sloga (Š) 2:1.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Sokol – Plavi 3:3, Strahoninec – Dubravčan 1:5, Kraljevčan 38 – Trnava 2:1, Naprijed – ČSK 3:2, Zasadbreg 77 – Polet (P) 2:2, Omladinac (NSR) – Venera PMP 1:2, Hodošan – Croatia 2:3.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Mladost (I) – Vidovčan 4:2, Radnički – Budućnost (M) 2:1, Mali Mihaljevec – Pobjeda 3:0, Borac PMP – Jadran 2:2, Mladost (D) – Sloboda (S) 1:2, Sloga (Č) – Pušćine 5:0, Hajduk (B) – Mura 1:1.

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Otok – Sloboda (M) 2:4, Drava (DM) – Jedinstvo (NSnD) 3:0, Omladinac (DS) – Budućnost (P) 1:1, Graničar (N) – Borac (DH) 6:2. Drava (K) je slobodna.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Trnovec – Parag 14:0, Dubrava – Bratstvo (P) 7:0, Omladinac (M) – Donji Koncovčak 5:2, Hajduk (Š) – Napredak 3:0, Torpedo – Šenkovec 5:2.