U trećoj rukometnoj ligi sjever-muški odigrane su uzbudljive utakmice

PRELOG – NEDELIŠĆE 26:31 (13:12)

PRELOG – Dvorana Osnovne škole. Gledatelja: 120. Suci: Matija Cingesar i Matej Pavlović (oba Varaždin).
PRELOG: Krušelj, Zrna (5), Kalšan (3), Mikec (3), D. Čonkaš (4), Fleten, Tisaj, L. Bermanec, Žvorc, Barlović, P. Čonkaš (2), T. Bermanec (1), Hajdarović (6), Horvat (2), Belić. Trener: Zlatko Zadravec.
NEDELIŠĆE: Krajner (7), Vaser, Balaog (11), Topličanec (1), Obadić, Goričanec (1), Kočet (2), Sošić, Bratkaović (7), Lacić, Munđar (2). Trener: Antonio Anđel.

Lokalni, međimurski derbi zasluženo su dobili gosti. Samo prvih 30 minuta mladi domaći sastav je izdržao i poluvrijeme završio vodstvom 13:12. U dijelu susreta dileme oko pobjednika više nije bilo, iskusni gosti na čelu s Balogom, Krajnerom i Bratkovićem brzo su preokrenuli rezultatski ishod i susret završili s velikih +5. I time se domaćinu na najbolji mogući način revanširali za poraz u prvom dijela prvenstva.

ČAKOVEC II –KTC II 39:33 (22:13)

Mladi Čakovčani dobro su igrali svih 60 minuta i za to su nagrađeni važnom pobjedom. Već nakon 30 minuta imali su vodstvo devet razlike, u drugom su dijelu malo popustili, svi su dobili priliku igrati što je na kraju rezultiralo važnom pobjedom. Igrao je slijedeći sastav: Ovčar (1), Kovač, Radek (10), Batisweiler (2), Bel, Kostel, Ninić (5), Žerjav, Varošanec (5), Solariać (1), Vincek (1), Trstenjak (5), Jakopić, Novak (1), Đurčević, Malović (8)-trener: Matija Kraljić.