RUKOMET Zrinskice u teškoj utakmici izgubile od Dalmatinke

Već nakon 30 minuta bilo je mnogo toga jasno oko konačnog pobjednika

ZRINSKI – DALMATINKA 23:29 (11:16)

NEDELIŠĆE – Dvorana NGC-a Aton. Gledatelja: 200. Suci: Toni i Marko Buturović. Delegat: Ivan Mikša (svi Zagreb).

ZRINSKI: Kozjak (3+0), Megerle, Balent 1, Balaško 2, Golub, Kosovac 10(4). Milošević 3, Gudelj 1, Cvitanović 3, Balić 1, Posavac 1, Varga, Blagus 1, Novak, Potočnjak (1+1), Janković. Trener: Goran Mrđen

DALMATINKA: Gustin, Zelić, Ivanda 8, Vladimir 6, Zelić, Bule 10 (2), Jerković(8+0), Žderić, Oršulić 1, Burđelez, Barbir, Sušak 4,Krilić, Jelčić (2+0)0.Trener: Ivan Jerković

Sedmerci: Zrinski:4/4 Dalmatinka:2/4. Isključenja: Zrinski:10 minuta (Balent, Balaško, Kosovac, Gudelj, Posavac). Dalmatinka: 14 minuta (Gustin, Barbir, Sušak, Ivanda 2+2, Oršučlić 2+2). Igračica utakmice: Iva Bule,
kad je najviše trebalo, kada su mnogo toga mogle riješiti na prvenstvenoj tablici domaće su „zatajile“, a gošće lako uzele ponuđeno i revanširale su im se za poraz u Pločama.

Već nakon 30 minuta bilo je mnogo toga jasno oko konačnog pobjednika. Domaće su igrale vrlo slabo, griješile u napadu i obrani, tehničke greške nismo uspjeli izbrojiti, a su gošće već u tom dijelu susreta lako došle do visokog vodstva (16:11).

U drugih 30 minuta slično, mnogo grešaka od strane domaćih, gošće su u jednom trenutku imale i vodstvo +8, dobro su kontrolirale igru i rezultat i na kraju zasluženo slavile.

Domaće se sigurno nisu nadale ovako slaboj igri i visokom porazu, da li je subota i gostovanje u Sesvetama prilika za „popravni“?