PRIJATELJSKA UTAKMICA Međimurje bolje od Nedelišća u pripremnoj utakmici

Međimurje bolje od Nedelišća

Koristan susret za ovaj dio priprema, na kraju zaslužena pobjeda Čakovčana koji su tijekom cijelog susreta imali više inicijative, a već u 13. minuti s dva pogotka Bujana i vodstvo 2:0.

Dodajmo da je Bujan u 10. minuti pogodio i stativu.  U drugih 45 minuta nakon nekoliko izmjena u oba sastava gosti su greškom domaće obrane postigli prvi pogodak, a nakon što je mladi Balić povisio domaće vodstvo na 3:1, ponovo nakon greške vratara primljen je drugi pogodak.

U 89. minuti Bujan je propustio postići treći pogodak pa na kraju samo “tijesna” pobjeda, ovaj puta mladog sastava Čakovčana. U srijedu slijedi nova provjera, u 15 sati na SRC-u Mladosti gostuje dojučerašnji premierligaš, sada prvoligaš Hrvatski dragovoljac iz Zagreba.

MEĐIMURJE – NEDELIŠĆE 3:2

ČAKOVEC – SRC Mladosti-Igralište s umjetnom travom . Gledatelja: 50. Sudac. Robert Kolarić (Čakovec). Strijelci: 1:0 Bujan (3), 2:0 Bujan (13), 2:1 Bacinger (66), 3:1 Balić (72), 3:2 Vibovec (79).

MEĐIMURJE: Kanižaj, Cerovčec, Turk, Fotak, Težački, Popović, Sabo, Bujan, Bacinger,Ratajec, Benko (još su igrali: Hozjan, Podvezanec, Novak, Balić, Štajerec). Trener: Gordan Golik.

NEDELIŠĆE: Kocijan, Lesar, Vibovec, Pintarić, Farkaš, Vuk, Treska, Kršlak, Munđar, Marcos, Kayo (još su igrali: Topolnjak, Bacinger, J. Vibovec). Trener: Luka Murk.