Održano peto kolo Ljetne odbojkaške lige

U petom kolu Ljetne odbojkaške lige derbi susret igran je u Črečanu. Sastali su se domaći Centrometal Macinec i Totovec. Bolje su krenuli gosti i poveli 1:0, te su drugom setu imali i šest poena prednosti. Ipak domaćin poravnava na 1:1. Treći set opet su Totovčari bili bolji i poveli sa 2:1.

Ali tada se igra u potpunosti preokreće te na kraju domaćin dolazi do pobjede od 3:2. Tako više nema neporaženih ekipa u ligi. U drugom susretu kola u derbiju začelja Plavi su u Peklenici pobjedili Mladost iz Vularije 3:1.

Utakmica Tottenhama i Elting Nedelišće odgođen je zbog nastupa igrača gostiju na juniorskim kvalifikacijama za državno prvenstvo. Ta će se utakmica odigrati u srijedu 6. lipnja u Totovcu sa početkom u 19:30 sati.

Dan kasnije na istom mjestu u 19:00 sati igra se utakmica Totovca i Centrometal Čakovca koja će odlučiti o prvom mjestu prije završnog turnira. Narednog vikenda igraju se i preostale utakmice 6. kola Elting Nedelišće – Plavi i Mladost – Centrometal Macinec.