ODBOJKA

UZ PODRŠKU SKITNICA Odbojkašice Nedelišće Eltinga do uvjerljive pobjede

Uz podršku Skitnica, odbojkašice Nedelišće Eltinga došle su do uvjerljive pobjede

Na početku utakmice odbojkašice Nedelišće previše su griješile na servisu i prijemu i to je gošće iz Zagreba držalo u rezultatskoj neizvjesnosti. Nakon 10:10 domaće igračice kreću ozbiljnije i prednost brzo raste. Set završava 25:15. Početkom drugog seta Vnuk i Treska odlično serviraju i Nedelišćanke vode 15:1. Velika dominacija u svim segmentima igre, set završava 25:10.

Početkom trećeg seta neozbiljnost domaće ekipe rezultira sa 1:6 na semaforu. Brzo su to Međimurje okrenule, povele već 7:6, sredinom seta otišle na plus šest i bez ikakvih problema dobile i taj set sa 25:21. Svih jedanaest domaćih igračica nastupilo je u ovom susretu. Nedelišće se sa skorom 5-4 nalazi na petom mjestu na tablici.

U sljedećem kolu gostuje kod mlade ekipe zagrebačke Mladosti koja do sada ima tri pobjede.

OK NEDELIŠĆE ELTING – OK OLIMPIK 2  3:0 (25:15, 25:10, 25:21)