Komentar nedjeljnog kola: Mali Mihaljevec prvak

1. MNL: Polet nadoknadio dva gola manjka

Lider Polet mučio se na svom terenu s finalistom kupa Slobodom iz Slakovca. Sloboda je poluvrijeme dobila 1:0 i u drugom poluvremenu povela 2:0.

No Polet je s tri gola došao do punog plijena rezultatom 3:2. Pušćine je bilo bolje od Dinama iz Palovca 2:0 s jednim golom u svakom poluvremenu. Dubravčan je s dva gola u drugom poluvremenu pobijedio BSK 2:0. Mladost je bila bolja od Čukovca 2:1 (1:0).

Sokol i Podturen odigrali su 5:5. Začuđuje kako je domaćin uspio prosuti prednost s poluvremena koja je bila čak 4:1. Naprijed je pobijedio Trnavu 4:2 (1:1), a Spartak je bio bolji od Omladinca 5:1 (3:1).

1. MNL 28. kolo: Centrometal – Sloga (Č) 2:1 /subota/, Pušćine – Dinamo (P) 2:0, Dubravčan – BSK 2:0, Polet (SMnM) – Sloboda (S) 3:2, Mladost (I) – Čukovec 77 2:1, Sokol – Podturen 5:5, Naprijed – Trnava 4:2, Spartak – Omladinac (NSR) 5:1.

2. MNL zapad: Samo dvije domaće pobjede

Mura je u Hlapičini poražena od Rudara 2:5. Gosti su na poluvremenu imali prednost 2:3, a domaćin u drugom poluvremenu nije realizirao kazneni udarac. Jedinstvo je u Novom Selu na Dravi s Venerom odigralo 4:4. Poluvrijeme je bilo 2:1.

U nastavku Venera preokreće na 2:4, no susret završava 4:4. U Jurovcu je Bratstvo pobijedilo Međimurca 2:1 sa svim golovima u drugom poluvremenu. Zasadbreg je poražen kod kuće od Plavih 0:2 primivši oba gola u prvom poluvremenu. Sloboda je u Mihovljanu poražena od susjeda Šenkovca 3:4. Poluvrijeme su domaćini vodili 2:1.

Jedinstvo je u Gornjem Mihaljevcu pobijedilo Dravu 4:1. Poluvrijeme je bilo 1:1. Trnovec i Mladost podijeli su bodove rezultatom 1:1. Gosti su poluvrijeme dobili 1:0, a Trnovec je izjednačio u drugom poluvremenu.

2. MNL zapad 27. kolo: Hajduk– Strahoninec 1:1 /subota/, Mura – Rudar 2:5, Jedinstvo (NSD) – Venera 4:4, Bratstvo (J) – Međimurec 2:1, Zasadbreg – Plavi (Pek.) 0:2, Sloboda (M) – Šenkovec 3:4, Jedinstvo (GM) – Drava (K) 4:1, Trnovec – Mladost (S) 1:1.

2. MNL istok: Palinovčani lako s fenjerašom

Draškovec je pobijedio ČSK 4:1 nakon što su poluvrijeme dobili 1:0. Budućnost je pobijedila Kraljevčana 2:0 s oba gola u drugom poluvremenu. Lider Mladost iz Palinovca pobijdeio je posljednje Bratstvo 5:1.

Vidovčan je bio bolji od Borca 3:2 (2:0). Drava je kod kuće poražena od Croatie 2:6. Poluvrijeme je bilo 1:3. Dubrava i Dinamo iz Domašinca odigrali su 1:1. Domaćin je poveo u prvom dijelu, a gost izjednačio u drugom. Mladost je u Svetoj Mariji s 5:2 bila bolja od Hodošana. Poluvrijeme je bilo 1:1.

2. MNL istok 27. kolo: Graničar (N) – Galeb 2:3 /nedjelja u 10:30 sati/, Draškovec – ČSK 4:1, Budućnost (P) – Kraljevčan 38 2:0, Mladost (Pal.) – Bratstvo (SV) 4:1, Vidovčan – Borac 3:2, Drava (DM) – Croatia 2:6, Dubrava – Dinamo (D) 1:1, Mladost (SM) – Hodošan 5:2.

3. MNL zapad: Mali Mihaljevec prvak

Mali Mihaljevec je kod kuće s 8:1 potopio Pobjedu. Kako je Torpedo poražen u Prekopi 2:0 od Plavih primivši oba gola u prvom poluvremenu riješeno je pitanje prvaka. Mali Mihaljevec ima 61 bod, Torpedo 50 i kako su tri kola do kraja zna se prvak. Omladinac je s Bratstvom odigrao 1:1 (1:0). Zebanec i Donji Koncovčak odigrali su 2:2. Poluvrijeme je dobio domaćin 1:0. Sloga je s 9:1 ispratila Parag.

3. MNL zapad 23. kolo: Omladinac (M) – Bratstvo (P) 1:1, Zebanec – Donji Koncovčak 2:2, Sloga (Š) – Parag 9:1, Plavi 1975 – Torpedo 2:0, Mali Mihaljevec – Pobjeda 8:1. Krištanovec je bio slobodan.

3. MNL istok: Napredak teško s Budućnosti

Otok je kod kuće pobijedio Romsku vatru 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:0. Lider Napredak je u Gornjem Kraljevcu bio bolji od Budućnosti iz Miklavca 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1. Radnički je u Gardinovcu s 5:1 pobijedio Omladinca iz Držimurca – Strelca. Borac je kod kuće poražen od Jadrana 1:5.

3. MNL istok 19. kolo: Eko – Mladost (D) 2:0 /nedjelja u 10:30 sati/, Otok – Romska vatra 3:1, Borac (DH) – Jadran 1:5, Napredak – Budućnost (M) 2:1, Radnički – Omladinac (DS) 5:1. Trnje je bilo slobodno.