Komentar nedjeljnog kola: Međimurju bod, Mladost Palinovec prvak!

2. HNL: Međimurju bod i 13. mjesto

Nogometaši Međimurja u pretposljednjem kolu 2. HNL gostovali su kod Junaka iz Sinja. Susret je završio bez golova 0:0. Rudeš je bio bolji od HAŠK-a 3:2, kao i Vinogaradr protiv Croatie 3:2 pa su Čakovčani sada 13. na tablici s 19 bodova. U posljednjem kolu u Čakovcu gostuje Marsonia.

2. HNL 29. kolo, pretposljednje: Junak – Međimurje 0:0

3. HNL sjever: Pobjeda Kotoripčana, Mladost poražena u sudačkoj nadoknadi

Graničar je u Kotoribi pobijedio Ivančicu 3:2. Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Mladost iz Preloga poražena je u Koprivnici 2:1. Poluvrijeme je bilo 0:0. U sudačku nadoknadu ulazi se rezultatom 1:1, a tada Podravci daju drugi gol za pobjedu 2:1.

3. HNL sjever 27. kolo: Graničar Kotoriba – Ivančica 3:2, Koprivnica – Mladost Prelog 2:1, Nedelišće – Papuk 5:4 /subota/, Čakovec – Slatina 10:2 /subota/, Polet Pribislavec – Croatia Grabrovnica 0:4.

1. MNL: Desetka Spartaka

Trnava je teško stradala od Spartaka 1:10. Poluvrijeme je bilo 0:5. Podturen je poražen od Naprijeda 1:3 nakon što je poluvrijeme bilo 1:1.

BSk je opet poražen. U Belici je slavio Centrometal 3:1 (2:0).

Dinamo je u Palovcu bio bolji od Dubravčana 2:1 (2:0).

1. MNL 27. kolo: Omladinac (NSR) – Pušćine 0:0 /subota/, Sloboda (S) – Mladost (I) 4:1 /subota/, Sloga (Č) – Polet (SMnM) 0:4 /nedjelja u 10:00 sati/, Čukovec 77 – Sokol 4:1 /nedjelja u 10:30 sati/, Trnava – Spartak 1:10, Podturen – Naprijed 1:3, BSK– Centrometal 1:3, Dinamo (P) – Dubravčan 2:3.

2. MNL zapad: Gostima samo dva boda

Drava je s golom u prvom dijelu i dva u drugom pobijedila Trnovec 3:0. Šenkovec je ranim golom dobio Jedinstvo iz Gornjeg Mihaljevca 1:0. Strahoninec i Sloboda su odigrali 2:2, iako su gosti dobili prvo poluvrijeme 0:2. Plavi su pobijedili Hajduka 2:1 sa svim golovima u drugom poluvremenu. Međimurec je s čak 8:1 ispratio Zasadbreg. Poluvrijeme je bilo 5:1. Mura i Jedinstvo Novo Selo na Dravi odigrali su 3:3. Domaćin je prvi dio dobio 2:0.

2. MNL zapad 26. kolo: Rudar – Mladost (S) 8:0 /subota/, Venera – Bratstvo (J) 6:0 /subota/, Drava (K) – Trnovec 3:0, Šenkovec – Jedinstvo (GM) 1:0, Strahoninec – Sloboda (M) 2:2, Plavi (Pek.) – Hajduk 2:1, Međimurec – Zasadbreg 8:1, Mura – Jedinstvo (NSD) 3:3.

2. MNL istok: Mladost Palinovec prvak!

Mladost iz Palinovca je pod vodstvom trenera Josipa Šegovića iz Palovca postala prvak lige! S Kraljevčanom su danas odigrali odigrali 1:1 (0:0). Kako je Hodošan poražen kod Galeba 3:2 (1:1) četiri kola prije kraja Mladost ima 64 boda, Hodošan 50 pa je matematički osiguran naslov prvaka. Dinamo je u Domašincu bio bolji od Mladosti iz Svete Marije 2:1 (1:1).

Croatia i Dubrava odigrali su 2:2 s time da je domaćin prosuo prednost iz prvog dijela od 2:0. Borac je bio bolji od Drave 3:1. Bratstvo i Vidovčan razišli su e praznih pušaka. ČSK je biobolji od Budućnosti 2:0 s golom u svakome poluvremenu. Graničar je poražen od Draškovca 1:2. Gosti su prvo poluvrijeme dobili 0:2.

2. MNL istok 26. kolo: Galeb – Hodošan 3:2, Dinamo (D) – Mladost (SM) 2:1, Croatia – Dubrava 2:2, Borac – Drava (DM) 3:1, Bratstvo (SV) – Vidovčan 0:0, Kraljevčan 38 – Mladost (Pal.) 1:1, ČSK – Budućnost (P) 2:0, Graničar (N) – Draškovec 1:2.

3. MNL zapad: Jedna tijesna domaća pobjeda i pet gostujućih slavlja

Torpedo je teškom mukom pobijedio Hajduka 3:2 nakon što su gosti dobili prvo poluvrijeme 1:2, a u drugom dijelu su puno sami doprinijeli pogreškama da budu poraženi. U svim ostalim utakmicama slavili su gosti. Lider Mali Mihaljevec lako je dobio Dinamo 9:0 (5:0). Donji Koncovčak iznenađujuće je poražen od Sloge kod kuće 0:4 (0:2). Bratstvo je izgubilo od Zebanca 3:7 (1:3). I Krištanovec je poražen kod kuće. Omladinac ih je dobio 6:1 (4:1).

3. MNL zapad 22. kolo: Parag – Plavi 1975 1:5 /subota u Preseki/, Dinamo (Ž) – Mali Mihaljevec 0:9, Torpedo – Hajduk (B) 3:2, Donji Koncovčak – Sloga (Š) 0:4, Bratstvo (P) – Zebanec 3:7, Krištanovec – Omladinac (M) 1:6. Pobjeda je slobodna.

3. MNL istok: Napretku derbi u Štefancu

U Štefancu je Jadran u derbiju pred dvjestotinjak gledatelja poražen od Napretka 1:4. Gosti su poveli u 2. minuti, poluvrijeme završava 1:1. U nastavku dva kaznena udarca za goste i uvjerljivo slavlje 4:1. Napredak ima 7 bodova više od Jadrana i Eka i na korak je do naslova.

Trnje i Mladost su odigrali 2:2 (1:2). Omladinac je poražen od Eka 1:3 (0:2). Budućnost je pri kraju susreta primilo gok od Radničkog koji je pobijedio 0:1. Romska vatra poražena je od Borca 8:2.

3. MNL istok 22. kolo: Trnje – Mladost 2:2, Omladinac (DS) – Eko1:3, Budućnost (M) – Radnički 0:1, Jadran – Napredak 1:4, Romska vatra – Borac (DH) 2:8.